Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ernestas_Capone

Ernestas_Capone

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Ernestas
  • Pravardė? Ernis
  • Amžius? 17
  • Zodiako ženklas? Vėžys
  • Kur gyveni? Klaipėdoje
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi įvairiais dalykais, niekuom per daug ar per mažai, ilgai trukčiau vardinti.
  • Ką veiki laisvalaikiu? Žaidžiu futbolą, būnu su panele, draugais.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo 2018 metų paskutinės dienos :D
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? 7 metai
  • Kokius filmus mėgsti? Siaubo, veiksmo, psichologinius.
  • Kokios muzikos klausai? Repo, house.
  • Mėgstamiausias sportas? Futbolas
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Nėra tokio
  • Kas yra tavo autoritetas? Aš pats sau autoritetas, nes charakteris neleidžia lygintis į kažką, o norisi būti savimi, tokiu vieninteliu orginalu.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Sarg.lt serveryje žaidžiu nuo 2011, bet buvau padaręs pertrauką nuo 2017m. Grįžau, nes šis serveris mano akimis turi daug perspektyvų.
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu, šunį ir katiną.
  • Turi brolių, seserų? Turiu jaunesnį brolį
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Nugyventi prasmingai, ir nesigailėti dėl nieko.
  • Kokie tavo privalumai? Jei susigalvoju tikslą, jį stengiuosi įvykdyti betkokia kaina, neišduodu draugų ir tiesiog būnu savimi, neapsimetinėju kuo neesu.
  • Kokie tavo trūkumai? Greitai užsidegu, mėgstu ginčytis, nors ir būnu neteisus.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Nuotraukos nekelsiu, nes dauguma serverio žaidėjų mane puikiai pamena ir žino, o grįžau čia tam, kad pajausti žaidimą nuo 0, o ne tokį, kai visi pažįstami ir nėra įdomumo lošt. Gal kažkada mano nuomonė pasikeis ir prisistatysiu senuoju veidu.

 

Pagarbiai - @Capone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...