Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edvis_Nero

John_Biter

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vieni_Vartai
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @John_Biter
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Buvo gauju veiksmas ir jis sutrukde man kariauti su gs
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: bedarbis
  5. Įrodymai (BŪTINA): https://imgur.com/a/IeGzVzW?fbclid=IwAR0_PPSjH61SqrY3HRcHowwpcuFRyYzc8Vk6SNrXceOLyyIf8ufTG2IZu8U
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? nebuvo 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, as esu John Biter. Siame serveryje esu nauja persona, dar nespejau apsiprasti. Zodziu, vaziavau ramiomis Los Santos gatvemis, kol nepamaciau tolumoje kovojanciu gaujos nariu. Kadangi as pradejau zaisti nesenai, man viskas yra idomu, privaziavau arciau. Bijojau ivaziuoti i zona ir mirti, todel buvau uz jos. Tada neaiskiomis aplinkybemis i mane pradejo saudyti kazkoks nenaudelis. As nesupratau kodel jis saudo, isvis ar jis gali taip elgtis su paprastu serverio pilieciu? Viskas ivyko gan greitai, nulipau nuo savo vairuojamos tr. priemones NRG500, issitraukiau ginkla ir issoviau i ji. Nesitikejau, kad jis mirs, norejau tik persauti jam koja, kad sukluptu ant zemes ir manes atsiprasytu.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...