Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Penktas_Elementas

Martynas_Bullet

Rekomenduoti pranešimai

  •  
  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Martynas_Bullet
  • Kokią taisyklę žaidėjas pažeidė?: grizimas i zona
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

    Atsijunge likus 9 hp:

    5c800aac3cc439b5cb95a1c25888575178.png

    VIDEO, kaip saudo vel prisijunges:

     

  • /info lentelė: 0.10s video

 

P.S Bullet'as teigia, jog jam pradejo lagginti ir jis atsijunge del laggo. Jeigu norite - galit patikrinti logus, galiu garantuoti, kad buvo itraukes hero ir atsijunge noredamas isvengti mirties.

P.S.S galit paziuret, bulletas gavo kulku, praejo kokios 5s, pamate, kad mirs ir atsijunge.

P.S.S.S as irgi galiu atsijungt noredamas isvengt mirties ir prirasyt tokiu sudu kaip tu. Laggino? Reikejo nueit uz zonos ir atsijungt. Dabar aiskiai pazeidei taisykles, todel gali saudytis kita accounta.

 

Tu matau nelabai suvoki apie ka kalba eina, tai as tau pateiksiu pavyzdi: kokioje nors zonoje nusoku nusiimti kitos gaujos nari. Pamatau, jog man neiseis jo nusiimti, jis stipresnis uz mane. Jis man palieka 10hp, o as atsijungiu, po to prisijungiu ir toliau saudau. Viskas zjbs? Gali nebesimazint, neiseis tau:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

*Patikrinkit logus ;) nebuvo jokio hero ^^ o uz free banus atimkit adminus
**LOL, as niekad taip nedarau :D Tas sarg'as lagynas yra, komandos neveikia, nieks neveikia. ps: su dgl kai saude, turejo likt 10hp ;) o kai kritau nuo stogo liko 9, nes komanda /baik neveike. Eikit tikrint - all gut, ir uzdrauskit kidams pirkt adminus, free banai tik eina. ;) Tokie zmones turetu gaut blist'us uz kenkima. ;) 
*** Kita karta gaisrine atvaziuos, nuramins gal ;) Ir kiekvienas gali patvirtint, kad labai daznai buna, kad neveikia komandos ir tik po rr veikia ;) As galejau issicrashint, bet koks tikslas ? :D nu nvm, tikrinkit logus ir ziurekit, kad nebuvo jokio gero, nes kaip galejau traukt hero, kai as saudziaus ant stogo ? pamaciau, kad lupa ir sokau ant zemes. Ir kada as galejau saudydamas traukt hero ? :D No sense visiskai. GL KID
****Nueit is zonors ir atsijungt ? :D O tai ne tas pats gaunasi ? xd Kaip as isvengiau mirties? papasakok
*****Geras pvz, tik, kad kur as atsijungiau aplink mane buvo 5-6 Ballas nariai :DDDDD Atsigauk, vargseli. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...