Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Afigenas_Mantas

Stanley_Smith

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Stanley_Smith
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Inv.
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė:
    ba9a0119d1a80d240eb48d6ab5b2c512151.png
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina: Veiksmas prasideda 26 sekunde, viskas sulimpa, puiku. Bet likus 4hp nuo 28 sekundės iš Andrius_Liurd nelimba 2 kulkos, vaizda laikau atsukęs kad matytusi iš kur žaidėjas šaudo, kampų šioje situacijoje tikra nėra jokių. Pingas normalus, kaip ir packet loss.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

I tema atsakysiu as, nes uz sia paskyra zaidziau as. Nedekite ispejimu, Stanley_Smith forumas yra suspend'e.

Realiai net nematau prasmes atsakineti, bet atsakysiu. Kaip suprantu (is kulku skridimo trajektorijos), Andrius_Liurd yra sis asmuo:

0a4a4997b8359dfcdc51a3280eb198d7500.png

 

Nezinau kas jis per 'sajanas', ar siaip koks talentas, kuris 2/2 sugeba pataikyti nedarydamas pertrauku is 32-37 atstumo. Paskutine jo issauta kulka irodo, jog jis naudoja silent aim'a. As jau buvau nubeges i tokia vieta, kur mano kuno daliu isvis nesimato, o jis kazkokiu budu sugebejo man pataikyti. 

fc45740771c36b1acc8e50fd791ddac2742.png

 

Ir siaip, nepaisant to, kulka galejo nelipti del pasokimo animacijos arba nelygaus stogo.

Tai tiek, suprantu, kad mes su @Edvincik_Savas esame gresme visuomenei, bet nereikia musu bausti su minimaliais irodymais, viso :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...