Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Artas_Bmw

Kristis_Lada

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Kristis_Lada
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: inv
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

  • /info lentelė: video gale
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina: 0.07 - 0.16
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labai laggino (matosi iš lostų),nes su vpn žaidžiau. Niekas nejudėjo,komandos neveikė ir visi staigiai bėgiot pradėjo. Vieną kartą į žemę buvau sulindęs dėl to galbūt nelipo daug kulkų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 36 minutes(-ių), Kristis_Lada rašė:

Labai laggino (matosi iš lostų),nes su vpn žaidžiau. Niekas nejudėjo,komandos neveikė ir visi staigiai bėgiot pradėjo. Vieną kartą į žemę buvau sulindęs dėl to galbūt nelipo daug kulkų.

Nienas nejudejo nu tu krv zvairy visus sekioji saudai sako niekas nejudo tu atsigauk pizdink is to sargo negyveli krv but tokiu parashnu kad per klubus su inv dauzyt tai naxuj isigimelis lagino sako tik ir su baik nusileido ir pavartojo hero blet tu pislis tai bbz gandonas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 minutes(-ių), Vycka_Diesel rašė:

Nienas nejudejo nu tu krv zvairy visus sekioji saudai sako niekas nejudo tu atsigauk pizdink is to sargo negyveli krv but tokiu parashnu kad per klubus su inv dauzyt tai naxuj isigimelis lagino sako tik ir su baik nusileido ir pavartojo hero blet tu pislis tai bbz gandonas

Vajezau. Jau iš rašybos tavo tos su 4 klaidom 1 žodyje galiu nuspręst,kad Vaidukas būsi. Kiekvieną mano postą cituoji. Malonu turėt tokių didelių fanų. 26 metų ir sargą po 500min kapoja. Vpš be gyvenimo žmogelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Kristis_Lada rašė:

Vajezau. Jau iš rašybos tavo tos su 4 klaidom 1 žodyje galiu nuspręst,kad Vaidukas būsi. Kiekvieną mano postą cituoji. Malonu turėt tokių didelių fanų. 26 metų ir sargą po 500min kapoja. Vpš be gyvenimo žmogelis.

necituok manes naxuj pamoina su oziu rasynetis mink naxuj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Vycka_Diesel rašė:

necituok manes naxuj pamoina su oziu rasynetis mink naxuj

Seni,neįveiksi manęs su savo negatyva. Tu rašyt nemoki. Man dėl to irgi pamoina,bet nesakau to,nes nenoriu tavęs skaudint. Dabar nusivalyk prakaitą,nueik cigarą supist ir grynu oru pakvepuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Kristis_Lada rašė:

Seni,neįveiksi manęs su savo negatyva. Tu rašyt nemoki. Man dėl to irgi pamoina,bet nesakau to,nes nenoriu tavęs skaudint. Dabar nusivalyk prakaitą,nueik cigarą supist ir grynu oru pakvepuot.

pas tave irgi logikos 0 kaip ir smegenu cigare tu as tavo plaukus tuos rizus susuksiu i kaseka ir uzsidumisiu ir parepuosiu tavo vardu p.s po 10min man seklu parduosi ok?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Vycka_Diesel rašė:

pas tave irgi logikos 0 kaip ir smegenu cigare tu as tavo plaukus tuos rizus susuksiu i kaseka ir uzsidumisiu ir parepuosiu tavo vardu p.s po 10min man seklu parduosi ok?

Myžviedri neužpiso jodinėt ant tos klaviatūros tave? Kraliką pasamdysiu užvers gi tave ir sugrūs dalim į tą supuvusį Land Roverį asile tu nelaimingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...