Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Afigenas_Mantas

Justas_Mdma

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Justas_Mdma
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Inv.
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne.
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė:
     

    c0d19244224d2fd0fdda5eb72e09a950340.png

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Veiksmas prasideda nuo 0:06 - 0:10 sekundės, žaidėjas pradeda bėgti nuo priešininku ir pastebėjęs kad jų ten tikrai ganėtinai nemažai, užspaudžia trumpalaiki inv. 
  • Pridedu: Dabar pasižiūrėk kur buvo freeway ir kur tu pats buvai, freeway jau seniai buvo paliktas ramybėje. Turbūt pataiko dėl to kad bėgi tiesiai, o tai tikrai nėra labai sunku
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žaidžiau aš, todėl aš ir atsakau.

Nežinau ką čia įkelei ngpt, bet būčiau įspaudęs inv, būčiau bėgęs ir nubėgęs. O jei ir nelipo ten kokia kulka tai gali būt del freeway, kuris stovėjo zonoj ir pro kurį bėgau, arba visiems žinomas dalykas - kampai. Kas mane žino, tai taip pat žino, kad ir čytų nenaudoju, o apie inv išvis kalbos nėra, niekada gyvenime nenaudojęs, nes nemoku naudotis. Įrodymai minimalūs, banas nepagrįstas, prašau grąžinti kreditus. PLIUS, bėgau pastoviai keisdamas trajektoriją, todėl nežinau kodėl visas kulkas pataikė video įrodymuose matomas Osvaldas_Rupsa. Manau čia jo čytai geriau matosi nei mano, nors ir filmavai mane. Ciao

 

PAPILDAU

Nu nejuokauk tu ngpt, nespaudziau nieko. Uzbegau uz kolonos, kad isvengciau kulkos ir galbut per kampa ta pataike. Tik isbegau is uz jos ir is karto lipo. Nezinau nezinau kur cia matai inv ir koks tikslas naudot uz priedangos, o kai begu be jokios priedangos sulimpa visos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...