Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

City_Karys

Martynas_Nomercy

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Martynas_Nomercy
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: sob/fly/speed, ir ka zn nerodo kad masinoja sedi
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne, nes gaila
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    8f4841076f466d593568d8052b34adc3343.png

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visas video o tiksliau nuo pradzios iki 00:25 [FLY] nuo 00:25 speed iki 00:28 00:33 pasimato kad jis stovi esc gal ir butu imanoma kad buvo g bet man is naujo padarant /pzu bug atveju man ji rodytu masinoja ir esc o ne masinoj ir tuscia 01:20 pradejau daryt /pzu pastovei bet buvai masinoja g ir dinges, kiek zinau jeigu perdarai /pzu zmogu kad ir esc sedi masinoja jeigu ji juda man padarius /pzu buna zmogus su esc vis kitoja vietoja+ tu pastovei uzsaldytas/surakintas atsaldytas/atrakintas @Admin_Bumeris gal kazka nuspres ar tu cia su kitu acc smaginaisi ar kaip cia
  • Pildau: O ne tavo zodziai gal todel, nes as visa laika sedejau g ir kazkas kitas buvo uz vairo?, nzn ka tu dariai bet tikrai kazka naudoji ir gali cia net nekelk to vaikisko balso tono nedomini
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ka tu cia keli mahmadas krv? manes net masinoj nera. kur tu matai nicka martynas_nomercy? gintare_hello uz vairo, o ne martynas_nomercy, strašydla tu bl

gal kazkas susibugino, jug matai kad 2 zmones sedi mano masinoj, tai kaip as galiu joje sedeti? kai sedi g ir kai nuleidi zaidima buna kartais kad pradingsti is masinos ir tau paprasciausiai rode, kad sedziu masinoj nors per pzu rode kad vietoj mano vietos kitas zmogus gali sedet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...