Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mitkus_Duchas

Lukaz_Rule

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Lukaz_Rule
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:Aim
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?:Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?:Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė: https://imgur.com/a/qAFrpkJ
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :Visas video
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žmogau tau su galva viskas gerai tu matai už ką banini??? visi kuriuos šaudžiau vos judejo :DD arba atstupe apsiversdavo čia tp sunku pataikyt ar ką kaip tau man paaiškinti

pataikyčiau 7/7 tada okey bet ir tai įmanoma dbr pataikiau per visa tavo video sukurta tai 16 iš 29 arba 19 iš 38 tai parašau jei tave kas nušauna dm tai nereikia bėgti ir filmuoti davaice top9 dm sėdžiu dar tu kažka bandai įrodynėti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Lukaz_Rule rašė:

Žmogau tau su galva viskas gerai tu matai už ką banini??? visi kuriuos šaudžiau vos judejo :DD arba atstupe apsiversdavo čia tp sunku pataikyt ar ką kaip tau man paaiškinti

pataikyčiau 7/7 tada okey bet ir tai įmanoma dbr pataikiau per visa tavo video sukurta tai 16 iš 29 arba 19 iš 38 tai parašau jei tave kas nušauna dm tai nereikia bėgti ir filmuoti davaice top9 dm sėdžiu dar tu kažka bandai įrodynėti 

trinti ne cia pataikiau cia gi ne emigrantai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Lukaz_Rule rašė:

Žmogau tau su galva viskas gerai tu matai už ką banini??? visi kuriuos šaudžiau vos judejo :DD arba atstupe apsiversdavo čia tp sunku pataikyt ar ką kaip tau man paaiškinti

pataikyčiau 7/7 tada okey bet ir tai įmanoma dbr pataikiau per visa tavo video sukurta tai 16 iš 29 arba 19 iš 38 tai parašau jei tave kas nušauna dm tai nereikia bėgti ir filmuoti davaice top9 dm sėdžiu dar tu kažka bandai įrodynėti 

Domas jau pasakė nepakanka įrodymų viso gero

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...