Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kornelijus_Kornis

/nubausti V_P [mechanikams]

/nubausti V_P [mechanikams] tobulinimas  

39 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia?



Rekomenduoti pranešimai

Mechanikai turi komandą /nubausti V_P 10, bet vangiai ją naudoja. Spėju, to priežastis yra ta, kad ši komanda jiems neduoda jokios naudos, apart malonumą, kad uždėjo 10 star kaip kokie teisėsaugininkai. Žodžiu, dažnai ją pamiršta ir t.t. Tai kodėl nepadarius taip, kad jeigu žmogus gavo star nuo mechaniko ir susimokėjo ją, tai 50% nuo tos baudos būtų į mechaniko uždarbį. Nu jie ir taip ten centus uždirba, tai kodėl gi už tą mašinų tampymą dar tokio atlygio nepadaryti?

 

Už ką baudžia:

 

Citata

 

Rastos transporto priemonės savininko baudimų sankcijos:

- Ant kelio - 10 žvaigždučių

- Ant žolynų - 10 žvaigždučių

- Ant smėlio (Išskyrus /tpbull zoną ir prie /tpdm) - 10 žvaigždučių

- Vietose kurios trugdo pravažiavimui - 10 žvaigždučių

- Prie darbo pastatų (ne aikštelėje) - 10 žvaigždučių

- TP vietose - 10 žvaigždučių

- Netvarkingai pastatyta transporto priemonė (parkavimo aikštelėje) - Nededame žvaigždučių, transporto priemonę mechanikas sutvarkys

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu žinai, geras mechanikas, kuris atlieka puikiai savo darbą, niekada nepamirš panaudoti šios komandos. Man regis ir direktorius turėtų stebėti ar uždeda star ar ne, ir už tai duotu įsp. Šiaip sutinku su tavo pasiūlymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Sweet_Brother rašė:

Nu žinai, geras mechanikas, kuris atlieka puikiai savo darbą, niekada nepamirš panaudoti šios komandos. Man regis ir direktorius turėtų stebėti ar uždeda star ar ne, ir už tai duotu įsp. Šiaip sutinku su tavo pasiūlymu.

Koks mums tikslas dėti star, jei už tai nieko negaunam? Aš, asmeniškai, nemėgstu bausti žaidėjų, bet jei atsirastų piniginis atlyginimas už star dėjimą - pakeisčiau savo mąstyseną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...