Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

  • 0
Waylay_Dave

Pakibo serveris

Klausimas

31 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 minutę, Vaidas_Killer rašė:

Prasčiokai nekalba eini dirbt vergas sakau indu plaut į valgykla pachalina kentauras sargo forume

Dar karta klausiu viska pasakiai? Dabar ridenkis iš čia bulvinuk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Vaidas_Killer rašė:

Tu bulbinuk rimtas pašnekovas žiurėk tik nesusileisk per anksti komentatoriau tu

Tu gali išeit iš čia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Vaidas_Killer rašė:

Sakyk savo tėvui kad išeitu iš tavo kambario geriau murziau tu

Viska parašiai?? Eik pamokų tu ruošt nekomentas. Tu esi tas žmogus kurio tu tiesiog neatsikratysi. Viskas aišku kodėl tu penktoje klasėje būdamas neturi draugų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Waylay_Dave rašė:

Viska parašiai?? Eik pamokų tu ruošt nekomentas. Tu esi tas žmogus kurio tu tiesiog neatsikratysi. Viskas aišku kodėl tu penktoje klasėje būdamas neturi draugų.

:DDDD nesinervuok garbaniau plaukai neisitiesins savaime apie pamokas nekalbėk pats neparuošes kinderi ka čia dar stradalini strakalas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Vaidas_Killer rašė:

Jeigu tik kalbėčiau protingai biče verkčiau taip pat prašydamas pagalbos kaip tu tad nepramušynek

Grįžtam iš pradžiu. Tu nematei kad aš pats išsprendžiau problema? Kiek tu prisiknisi fruktas tu. Gyvenimo prasmės ieškok geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Waylay_Dave rašė:

Cleo? ir ką tu man ten siūlai prasivalyti,  kai vienintelis modas yra "Flashing Car lights" Bandai kalbėti protingai,bet visiškai į tiesą nepataikai. 

Jeigu tik kalbėčiau protingai biče verkčiau taip pat prašydamas pagalbos kaip tu tad nepramušynek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Vaidas_Killer rašė:

žinoma neliečia nes man vienodai šviečia jeigu 2k19 nesugėbi žaidimo susitvarkyt prasivalyk cleo viena kart ir tada balsa kelk

Cleo? ir ką tu man ten siūlai prasivalyti,  kai vienintelis modas yra "Flashing Car lights" Bandai kalbėti protingai,bet visiškai į tiesą nepataikai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...