Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Liudvik_Corez

The_Razor

Rekomenduoti pranešimai

as nebeturiu zodziu nes krv tu manes nepazysti dauno sindrome :D ir plius lisk i lauka prie forumo nesedejas tai ir matos gi kad pirkai acc katik pasigavai tik fotkem ir moki komentuot nu jesna aka As seip esu @Auges_Rks jei toki girdejas daune o cia kad cargo kisi tai man poxui as ne jis debiloide :) Pizda pristatymas paskaiciau trukumai bijo muštis nu krv krv tai kaip savo merga apgintum net tng kalbet galvok ka nori seip jei sakai mano as cargo tai kaip as td forume rasau debile dviejose vietose moku vienu but nu tocnai debiloidas neber daugiau zodziu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 minutes(-ių), The_Razor rašė:

as nebeturiu zodziu nes krv tu manes nepazysti dauno sindrome :D ir plius lisk i lauka prie forumo nesedejas tai ir matos gi kad pirkai acc katik pasigavai tik fotkem ir moki komentuot nu jesna aka As seip esu @Auges_Rks jei toki girdejas daune o cia kad cargo kisi tai man poxui as ne jis debiloide :) Pizda pristatymas paskaiciau trukumai bijo muštis nu krv krv tai kaip savo merga apgintum net tng kalbet galvok ka nori seip jei sakai mano as cargo tai kaip as td forume rasau debile dviejose vietose moku vienu but nu tocnai debiloidas neber daugiau zodziu :D

Nebereikia mazintis.. zinau kad cargo esi. Mazinkis kiek nori pupsiau storuliuk tu mano

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 minutes(-ių), The_Razor rašė:

nu krv krv be gyvenimo ciuvas esi nax tu cia komentuoji slysk nuo ekrano o ne prie kompo prilipes kimarink gal atsiciukinsi kai atsibusi krc

 

Ateik ds jei nori pasnekesim 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...