Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Nerka_Marre

Bmw_Stancework

Rekomenduoti pranešimai

Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Bmw_Stancework

Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: bereikšmis šaudymas 

P.S nemazyk kad šaudei begly tyčia žėjau y prieky ir jokio bėlgio nėra beto jai butai gaudes nebutai vazeves ant 20 km/h

Įrodymai:

 

 

/info lentelė:

[URL=https://www.part.lt/perziura/29dcab33c2c35021c03a642fbf60dbc0321.png]29dcab33c2c35021c03a642fbf60dbc0321.png[/URL]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Nerka_Marre rašė:

Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Bmw_Stancework

Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: bereikšmis šaudymas 

P.S nemazyk kad šaudei begly tyčia žėjau y prieky ir jokio bėlgio nėra beto jai butai gaudes nebutai vazeves ant 20 km/h

Įrodymai:

  Slėpti turinį

 

 

 

/info lentelė:
 

  Parodyti paslėptą turinį

[URL=https://www.part.lt/perziura/29dcab33c2c35021c03a642fbf60dbc0321.png]29dcab33c2c35021c03a642fbf60dbc0321.png[/URL]

@Timmy_Vendeta

Aiškiai matosi kad kitas SWAT darbuotojas gavo BEGA,Darbuotojas būvo. Taip kad neatmažink man čia kad nebūvo bėglio kita kartą susitvarkyk kokybę kad matytum geriau. Minimap isirašyk tada būtum matės kad jis gavo bėgą nuo manęs. :) @Nerka_Marre

@Timmy_Vendeta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Bmw_Stancework rašė:

Aiškiai matosi kad kitas SWAT darbuotojas gavo BEGA,Darbuotojas būvo. Taip kad neatmažink man čia kad nebūvo bėglio kita kartą susitvarkyk kokybę kad matytum geriau. Minimap isirašyk tada būtum matės kad jis gavo bėgą nuo manęs. :) @Nerka_Marre

@Timmy_Vendeta

tai jai butu gaves bega tai tu kartais jo negaudytai o tu tiesiog vazevai pradėjai šaudyt sustojas dar šaudei ir čia mazini kad bėglys buvo tai jai bėglys tai tu neturėtai jy gaudyt ar čia kaip, poto jis apsisuko tai jai buvo bėga ko toliau nešaudei o jau nustojai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Nerka_Marre rašė:

tai jai butu gaves bega tai tu kartais jo negaudytai o tu tiesiog vazevai pradėjai šaudyt sustojas dar šaudei ir čia mazini kad bėglys buvo tai jai bėglys tai tu neturėtai jy gaudyt ar čia kaip, poto jis apsisuko tai jai buvo bėga ko toliau nešaudei o jau nustojai ?

Tas dalykas kad Bumeris gali pažėt ar jam būvo uždėtą bėga ar ne, man atrodo kad net ir pats Kornis gali, faktas tame kad bėga būvo uždėta Timmy_Vandeta. Beto net nepažėjai /begliai ir sakai kad nebūvo. Pažėsim ką Kornis pasakys.
@Admin_Bumeris
@Kornelijus_Kornis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Bmw_Stancework rašė:

Tas dalykas kad Bumeris gali pažėt ar jam būvo uždėtą bėga ar ne, man atrodo kad net ir pats Kornis gali, faktas tame kad bėga būvo uždėta Timmy_Vandeta. Beto net nepažėjai /begliai ir sakai kad nebūvo. Pažėsim ką Kornis pasakys ir Bumeris. Bumeris patikrins tą dalyką.
@Admin_Bumeris
@Kornelijus_Kornis

o tai jai buvo Bėglys tu neturėjai jo gaudyt ? tipo pamatai bėgly pašaudai ane bet negaudai tai kaip suprast ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš, su Vendeta treniravomės gaudymą (Šaudymą su Coltu per langą), šaudžiau į savo kolegą, galit tikrint log'us, bet mano kolega buvo su bėglio statusu, nešaudžiau nei į civilius, nei aš kažkam kenkiau, viso!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...