Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ridos_Botas

Neoficialus laikraštis

Rekomenduoti pranešimai

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âlaikraÅ¡tis sampâ

Sveiki, kaip ir daugelis žinome šis projektas vis nuobodėja, aišku kalbant ir apie pačius laikraščius - jų niekas nebekuria, o kas ir kuria tai jie būna dažniausiai neįdomūs, nestruktūriški bei kažkaip nesiskaitantys. Noriu pradėti veiklą ties laikraščių kūrimu bei kažką rodyti jums, kas būtų įdomu. Ar man pavyks? Nežinia, tačiau viskas priklauso nuo jūsų, ar jums patiks, ar ne, galėsite man siūlyti idėjas, kurias galėčiau panaudoti savo laikraščiuose. Tai yra pirmas leidinys, nesmerkite, ačiū. 

 

 

ad62fb4357e9cee44f2594882231fcc4532.png

 

fb421863c683def548370e909a9b1811295.png

 

Skelbimai

○ [Jonis_Apzeltukas] Parduoda [M: HRA][R: 96k][K: Siūlyti]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Arnas_Death rašė:

beprasmis

Sukurk kažką geresnio arba bent aplamai kažką kurk, taip pat pasižiūrėsiu kaip kuri, tai yra mano pirmas leidinys, gal pirmas leidinys ir nebus kažkas gero, tačiau su ateinančiais labiau padirbėsiu bei pasistengsiu, o dabar bent stengiausi kažką padaryti bei nedaryti klaidų. :) 

prieš 1 minutę, Douglas_Costa rašė:

@Renis_Auto cia tomas shady

Įsivaizduok, kad mano puodelio tūris yra mano domėjimasis į tave, deja, bet mano puodelis yra tuščias.

prieš 1 minutę, Lukaz_City rašė:

Jeigu nori susilaukti populiarumo siulau kurti laikrasti apie aktualesnes serveriui temas. 

Pvz galetum aprasyti uz ka direktoriai gavo ispejima, apie teisesaugu/mafijos kara gatvese ir visur kitur. Turi sudomint zaideja su idomia informacija 

Kaip ir minėjau pačioje pradžioje - tai yra pirmas leidinys, tikrai gerų nuomonių nesitikėjau, kadangi pirmas leidinys galbūt tikrai nėra idealus, tačiau kaip ir minėjau kitam žmogui - kitame leidinyje pasistengsiu labiau, įsirašysiu gražesnes grafikas, pasidomėsiu truputį įdomesne informacija. Ačiū. 

Ką tik, Invisible_Paulius rašė:

Aj gerai!

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Jonis_Apzeltukas rašė:

Sukurk kažką geresnio arba bent aplamai kažką kurk, taip pat pasižiūrėsiu kaip kuri, tai yra mano pirmas leidinys, gal pirmas leidinys ir nebus kažkas gero, tačiau su ateinančiais labiau padirbėsiu bei pasistengsiu, o dabar bent stengiausi kažką padaryti bei nedaryti klaidų. :) 

Įsivaizduok, kad mano puodelio tūris yra mano domėjimasis į tave, deja, bet mano puodelis yra tuščias.

Kaip ir minėjau pačioje pradžioje - tai yra pirmas leidinys, tikrai gerų nuomonių nesitikėjau, kadangi pirmas leidinys galbūt tikrai nėra idealus, tačiau kaip ir minėjau kitam žmogui - kitame leidinyje pasistengsiu labiau, įsirašysiu gražesnes grafikas, pasidomėsiu truputį įdomesne informacija. Ačiū. 

Ačiū.

juodupes pajuokos objektas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Douglas_Costa rašė:

juodupes pajuokos objektas

Neturi ką veikt tai dink iš temos ir čia nekomentuok, visą vaizdą gadini su savo beprasmiškais komentarais, tu man nerūpi, o ir ant tavo nuomonės aš galiu drąsiai nusispjaut, manyk ką nori, galvok ką nori, tau nenusileisiu. Sėkmės (ne)kloune.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Jonis_Apzeltukas rašė:

Neturi ką veikt tai dink iš temos ir čia nekomentuok, visą vaizdą gadini su savo beprasmiškais komentarais, tu man nerūpi, o ir ant tavo nuomonės aš galiu drąsiai nusispjaut, manyk ką nori, galvok ką nori, tau nenusileisiu. Sėkmės (ne)kloune.

ant kiek tu grybas 10 balej sistemoj nuo 9 iki 10?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...