Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Deividas_Extazy

Pasiūlymas žvejybai

Ar tai būtų naudinga žvejybai?  

29 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai būtų naudinga žvejybai?

    • Taip, būtų naudinga.
    • Ne, nebūtų naudinga.
  2. 2. Ar jūs su tuo sutinkate?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

aš ir vėl čia su jumis su tuo pačiu pasiūlymu, idėja, kuri tikrai yra reikalinga mūsų serveriui. Pats idėjos principas yra susijęs su žvejyba, o ir pati idėja yra siūlyta milijonus kartų, bet aš vistiek bandysiu ją siūlyti ir gal galų mes - paprasti serverio žaidėjai laimėsime? Noriu pasiūlyti, jog ponas savininkas įdėtų tokią komandą, kuri padėtų mums neapgauti vienas kito. Mes parašytumėme komandą '/zvejoti Vardas_Pavardė suma' ir reikėtų, kad tas kitas įvesto slapyvardžio savininkas parašytų tą patį '/zvejoti Vardas_Pavardė suma' ir jiems abiems užsimestų meškerės. Jie ištraukę abu žuvį - kas didesnę, tas pasiimtų pinigėlius bei keliautų užsiimti kažkokia veikla, nebent norėtų dar kartą.. (juokiasi) Kodėl siūlau tokią idėją? Šią idėją siūlau dėl to, kad vis pilnėja būsenos atnaujinimai, pilnėja temos su tokiomis temomis kaip 'mane apgavo' ar 'likau apgautas' - kam to reikia? Ne visada būna tie ,,patikimieji“ tarpininkai, kurių sąrašą galime išvysti įvykių/konkursų skiltyje. Jie nėra robotai bei PUSE JŲ aplamai neprisijungia į žaidimą. Tai nemanau, kad reikalingas kažkoks patikimų tarpininkų sąrašas kai galėtumėme sukurti tokią komandą, kuri mums - žaidėjams, padėtų tikrai neblogai. Mažiau būtų skundų. Apgalvokite bei argumentuokite, galbūt kažką pridėkite (aš pridėsiu į temą).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:D žmogau tada dings visi tie "TTT" "Tarpininkai" visiems reikia pasipelnyti, o jeigu pasigauni ant scamerio pats kaltas :) visad yra ttt nalogo sąrašas kurį gali patikrinti, o ir kaip sakei jie nėra robotai, bet tuo labiau tu gali pasiimti valdžia kažką, kas matai tarpina. + daug bus banų, ddos kaip kažkas ir jau minėjo aukščiau, manau verta susimąstyti :). Arba kaip profaci tau pasakė tai yra totali tiesa ir niekas nepasikeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Mantas_Jax rašė:

poxui bumeriui ta tavo zvejyba

Man ant tavo keiksmų juolab.

prieš 1 valandą, Erniux_Donstop rašė:

Prieš prasidės banai, kickai, ddosai ir pnš

,,Administratorių papeikimai“ bei ,,Atsiblokavimas“ skiltys yra tam.

prieš 1 valandą, Franklin_Max rašė:

Tai TTT galėsit pašalint, nebereiks. Iž

Vistiek jie nebūna dažniausiai žaidime.

prieš 56 minutes(-ių), Connor_Mcgregor rašė:

/sms connor_mcgregor patarpinsiu, ir nereiks jokiu /zvejyba

Ar visada tu būni žaidime? Ne.

prieš 56 minutes(-ių), Deividas_Bayern rašė:

Kai tu siūlai tokias idėjas tu pagalvok iš kitos pusės, kaip, kas, kur.

Šitas žmogus labai aiškiai parašė, nebėra net ko ir diskutuoti.

Esu pagalvojęs bei esu nusprendęs. 

prieš 21 minutes(-ių), Jim_Profaci rašė:

Jeigu zinai kad dahuja sykiu siulyta sita ideja tai kodel nezinai kad Bumeris yra pries zvejyba is pinigu tai tikrai nesutiks. Pries, TTT tavo /zvejyba

O kur tie TTT būna dažniausiai? 

prieš 17 minutes(-ių), Krusty_Mafia rašė:

:D žmogau tada dings visi tie "TTT" "Tarpininkai" visiems reikia pasipelnyti, o jeigu pasigauni ant scamerio pats kaltas :) visad yra ttt nalogo sąrašas kurį gali patikrinti, o ir kaip sakei jie nėra robotai, bet tuo labiau tu gali pasiimti valdžia kažką, kas matai tarpina. + daug bus banų, ddos kaip kažkas ir jau minėjo aukščiau, manau verta susimąstyti :). Arba kaip profaci tau pasakė tai yra totali tiesa ir niekas nepasikeis.

Tegul ir dingsta, mažiau tikrai apgavikų bus, nes tie tavo vadinamieji ,,tarpininkai“ yra dar didesni apgavikai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Jonis_Apzeltukas rašė:

Man ant tavo keiksmų juolab.

,,Administratorių papeikimai“ bei ,,Atsiblokavimas“ skiltys yra tam.

Vistiek jie nebūna dažniausiai žaidime.

Ar visada tu būni žaidime? Ne.

Esu pagalvojęs bei esu nusprendęs. 

O kur tie TTT būna dažniausiai? 

Tegul ir dingsta, mažiau tikrai apgavikų bus, nes tie tavo vadinamieji ,,tarpininkai“ yra dar didesni apgavikai. 

nu gi ne bumeris sumaste vapsie ta ryba is saibu ar supranti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Jonis_Apzeltukas rašė:

Tegul ir dingsta, mažiau tikrai apgavikų bus, nes tie tavo vadinamieji ,,tarpininkai“ yra dar didesni apgavikai. 

Ties tuo ir baigiam, neberašyk čia tų nesąmonių.

prieš 2 minutes(-ių), Jonis_Apzeltukas rašė:

Tegul ir dingsta, mažiau tikrai apgavikų bus, nes tie tavo vadinamieji ,,tarpininkai“ yra dar didesni apgavikai. 

Viską tada ir parašyk prie tos pačios idėjos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...