Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Danny_Hagen

/dfondas igl

Ar tai reikalinga?  

64 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai reikalinga?

    • jo
      57
    • Ne, kodėl?
      7


Rekomenduoti pranešimai

prieš 6 minutes(-ių), Ponas_Meskius rašė:

Pries. Padarai kaip as dabar, kad padaro akcija tada uzpildo ataskaita ir ten paraso kiek isleido, o po to grazini. Dpkt sake tinka ir taip :)

Sakykim aš tavo įgaliotinis, tavęs on nėra o aš tiesiog neturiu milų nes be verslo esu. Iš kur man gauti pinigų, kad padaryti tą nelemtą akciją? Taip, tu man po ataskaitos atiduosi juos, bet jeigu aš su 10k sėdžiu, pinigai iš dangaus nenukris man, todėl šito dalyko ir reik. 

Įgaliotinis neprivalo pats finansuoti rengiamų akcijų. Jam prašant išlaidas turi padengti darbo valdžia iš darbo fondo (/dfondas) arba savo kišenės (pasirinktinai). Priešingu atveju įgaliotinis turi teisę atsisakyti daryti akciją

N

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 minutes(-ių), Mister_Taksi rašė:

Sakykim aš tavo įgaliotinis, tavęs on nėra o aš tiesiog neturiu milų nes be verslo esu. Iš kur man gauti pinigų, kad padaryti tą nelemtą akciją? Taip, tu man po ataskaitos atiduosi juos, bet jeigu aš su 10k sėdžiu, pinigai iš dangaus nenukris man, todėl šito dalyko ir reik. 

Įgaliotinis neprivalo pats finansuoti rengiamų akcijų. Jam prašant išlaidas turi padengti darbo valdžia iš darbo fondo (/dfondas) arba savo kišenės (pasirinktinai). Priešingu atveju įgaliotinis turi teisę atsisakyti daryti akciją

N

Gali pasiskolinti, galu gale sulaukti manes ir jeigu jau taip kritiskai nei 1.5m neturi paprasyt. Jeigu pasilieka viska paskutinei dienai ir po to nesusitinkam tai cia jau jo bedos. O taisykleje nera parasyta, kad butinai pries akcija, svarbu finansuoti. Pats sliuuzas tai patvirtino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 21 minutes(-ių), Mister_Taksi rašė:

Sakykim aš tavo įgaliotinis, tavęs on nėra o aš tiesiog neturiu milų nes be verslo esu. Iš kur man gauti pinigų, kad padaryti tą nelemtą akciją? Taip, tu man po ataskaitos atiduosi juos, bet jeigu aš su 10k sėdžiu, pinigai iš dangaus nenukris man, todėl šito dalyko ir reik. 

Įgaliotinis neprivalo pats finansuoti rengiamų akcijų. Jam prašant išlaidas turi padengti darbo valdžia iš darbo fondo (/dfondas) arba savo kišenės (pasirinktinai). Priešingu atveju įgaliotinis turi teisę atsisakyti daryti akciją

N

Taksai neik su juo i kalbas matai, kad jis siauro mastymo zmogus ir nesupranta nieko :D neveltuj kidas yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Ponas_Meskius rašė:

Pries. Padarai kaip as dabar, kad padaro akcija tada uzpildo ataskaita ir ten paraso kiek isleido, o po to grazini. Dpkt sake tinka ir taip :)

nu tai issiskaityk ka turiu omeny, jeigu musu on nebuna, o jie pinigu neturi, cia neradistai, kad ten viena kart 3 zmonen po simta k duodat

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...