Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jokubas_Andreas

Rikas_Okonelis

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Jokubas_Andreas rašė:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Rikas_Okonelis
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas.
  • Įrodymai: 
      Parodyti paslėptą turinį

     

  • /info lentelė: 
      Parodyti paslėptą turinį

    a7caed0192b6c4cf103ede380385506c386.png

Sveikas, rašau per kitą acc, nes tas kitas uždraustas rašyti.

Taigi, net nustebau gavęs šitą skundą, arba tu pats apsimelavai, arba norėjai čia pavaidinti, kad neliksi nubaustas. Bet kokiu atvėju busi nubaustas :1_grinning:.

Visu pirma, vyko reidas tikrinome narkus ir t.t., tu čia nuo kalno pirmas pradėjai šaudyt, ir vis atsijunginėdavai aš tave stebėjau per /sekti, po to vel prisijungiai nubėgau iki taves surakint, bet gi tu taip greit nepasiduodi, atsišaudai, o ka man daryt pagal tave stovėt kol mirsiu ir nušausi? Aš šoviau su reikalu, nes buvai gaudomas, be to gyniausi, tam šautuvas ir skirtas, kad apsiginti ir pagauti bėglį ir dabar tu čia rašai kad tipo bereikšmis šaudymas? tai palauk čia už freepostus gali ir forum ban gaut. Ant kalno tavo nick nesimate priejus arciau pamaciau bet saudei todel saviginybiskai apsigyniau.

Irodymai reido: 

 

 

Buvai gaudomas už ką (šaudomas, savigina):

 

Galvoji čia liksi nenubaustas, kai šaudaisi per reidus, ir dar reloginies, o po to freepostus čia mėtai kad bereikšmis šaudymas? Taigi va berniuk, liksi nubaustas dviem atvėjais mano manymu dar už relog :):

 

 

Galvok ką nori viską išaiškinau išsamiai tau, kad kitą kartą nedarytum tokios klaidos. PER MAŽAI ĮRODYMŲ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gerai , čia aiškiai matosi , kaip tu į mane pataikai 2 kulkas , kai neturiu bėglio statuso , 2 video matosi ta viena kūlka kai užmeti bėga , + nebuvo relog , gavau crash. sekmės blistas incoming.
ir 1 video matosi kaip šaudai nuo 0:00 iki 0:06 neturėjau bėgos.


                                                                                       tiek žinių iš piešinių       

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Jokubas_Andreas rašė:

Gerai , čia aiškiai matosi , kaip tu į mane pataikai 2 kulkas , kai neturiu bėglio statuso , 2 video matosi ta viena kūlka kai užmeti bėga , + nebuvo relog , gavau crash. sekmės blistas incoming.
ir 1 video matosi kaip šaudai nuo 0:00 iki 0:06 neturėjau bėgos.


                                                                                       tiek žinių iš piešinių       

Tu jau nuo pat pradžių buvai gaudomas, bet gi negalėjau taves pagauti nes kai vis mane sušaudydavai nubėgdavai tolyn ir atsireloginai. Kaip aš tau uždėsiu bėga? Kai prisijungei uždėjau bega. :) Galvoji, teisesauga stoves vietoj ir lauks kol nušausi(taip ir nušovei mane)? Buvai gaudomas, bėga yra :) Sėkmės ban forume.

Tu man rodos nežinai ką reiškia bereikšmis? Na gerai išversiu dėl tavęs, "Bereikšmis šaudymas", kai šaudau be reikalo ir be niekur nieko. Tu mane šaudei aš savigina gyniausi čia jau savaime suprantama, ne gana to kad reloginies jau taip gausi ban žaidime, ir dar trugdai reidus. Bėga buvo užmesta vistiek nušovei. Tai daryk ką nori susitaikyk su BAN FORUME :10_wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Jokubas_Andreas rašė:

gerai tu bet kada /bega gali užmest nors ir šaudau į tave. taip kad sekmės su blistu pacas

 

Gali rašyt čia freepostus, vistiek busi nubaustas :) Visą cituaciją nuosiakliai paaiškinau. "RELOGERIO ŽMOGAUS BEGA NEINA UŽMEST"

Tu man rodos nežinai ką reiškia bereikšmis? Na gerai išversiu dėl tavęs, "Bereikšmis šaudymas", kai šaudau be reikalo ir be niekur nieko. Tu mane šaudei aš savigina gyniausi čia jau savaime suprantama, ne gana to kad reloginies jau taip gausi ban žaidime, ir dar trugdai reidus. Bėga buvo užmesta vos tik tu prisijungei, bet prieartejus prie tavęs vistiek nušovei. Tai daryk ką nori susitaikyk su BAN FORUME :10_wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...