Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mediku_Fanas

Rikas_Okonelis

Rekomenduoti pranešimai

prieš 27 minutes(-ių), Mediku_Fanas rašė:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Rikas_Okonelis
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas.
  • Įrodymai:
      Parodyti paslėptą turinį

     

  • /info lentelė:
      Parodyti paslėptą turinį

    1.png

    Papildau: 0.10sec rikas pradėjo šaudyt.

:DD Juokinga darosi, tave išmetė iš FTB, ir dbr skundą rašai? Ach... Tavo video Matomai atskleidei savo draugą kuris irgi bus išmestas.

Bet einant prie reikalo aš nei vieno hit nepataikiau jam, per mažai įrodymų, be to nušovė armiją ir man stovėt :D ir dar vienas dalykas per /pzu irodymus pasidarei.

1 ŠŪVIS NEĮRODYMAS, PER MAŽAI ĮRODYMŲ (Cituaciją paaiškinau, šoviau gynybinį šūvį bet vistiek nepataikiau. Ir mirėm abu su kareiviu. Jus čia turėtumet gaut pd piktn Susitarę esat akivaizdžiai.)

PAPILDYMAS VIDEO(Jokubas_Andreas SWAT PIKTNAUDZIAVIMAS): https://imgur.com/a/2ihpYf0

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Rikus_Okonelis rašė:

:DD Juokinga darosi, tave išmetė iš FTB, ir dbr skundą rašai? Ach... Tavo video Matomai atskleidei savo draugą kuris irgi bus išmestas.

Bet einant prie reikalo aš nei vieno hit nepataikiau jam, per mažai įrodymų, be to nušovė armiją ir man stovėt :D ir dar vienas dalykas per /pzu irodymus pasidarei.

PAPILDYMAS VIDEO(Jokubas_Andreas SWAT PIKTNAUDZIAVIMAS): https://imgur.com/a/2ihpYf0

ne apie jokubą kalbam o apie tave tas jobukas ne prie ko čia, ir nesvarbu pataikei ar ne vstk šaudei tai bereikšmis šaudymas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Mediku_Fanas rašė:

ne apie jokubą kalbam o apie tave tas jobukas ne prie ko čia, ir nesvarbu pataikei ar ne vstk šaudei tai bereikšmis šaudymas

Tu pažiurėk buvo nušautas Armijos pareigūnas, be to jis(Jokuas_Andreas SWAT) mane irgi nušovė man stovėt vietoj? Kartais ne tam pareigūnui bereikšmį šaudymą imetei? Susivok kam rašai gi akivaizdžiai matosi, kam čia turėjai rašyt, galvoji dėl 1 šūvio saviginos kažką pakeis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Rikus_Okonelis rašė:

:DD Juokinga darosi, tave išmetė iš FTB, ir dbr skundą rašai? Ach... Tavo video Matomai atskleidei savo draugą kuris irgi bus išmestas.

Bet einant prie reikalo aš nei vieno hit nepataikiau jam, per mažai įrodymų, be to nušovė armiją ir man stovėt :D ir dar vienas dalykas per /pzu irodymus pasidarei.

PAPILDYMAS VIDEO(Jokubas_Andreas SWAT PIKTNAUDZIAVIMAS): https://imgur.com/a/2ihpYf0

ir btw pirma susižinok kas yra /pzu poto sakyk kad /pzu įrodymai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Rikus_Okonelis rašė:

Tu pažiurėk buvo nušautas Armijos pareigūnas, be to jis(Jokuas_Andreas SWAT) mane irgi nušovė man stovėt vietoj? Kartais ne tam pareigūnui bereikšmį šaudymą imetei? Susivok kam rašai gi akivaizdžiai matosi, kam čia turėjai rašyt, galvoji dėl 1 šūvio saviginos kažką pakeis? 

tau reikėjo ne stovėt vietoj o jį surakint butum bet protingai padares dbr pradėjai atsišaudyt tai dar del to ir blista gausi, sekmes nechatinsiu aš tave nes matos kad normalaus atmazo neišgalvoji, sekmes bliste tiek žiniu iš piešiniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Mediku_Fanas rašė:

ir btw pirma susižinok kas yra /pzu poto sakyk kad /pzu įrodymai

Nesvarbu, bereikšmias temas keli :D. Turėjai bereikšmį šaudymą, mest ne man o savo draugui :). Tu čia galvoji, aš stovėsiu vietoj ir nieko nedarysiu kai miršta Kareivis? Nebejuokink, 1 šuvis neįrodymas kad bereikšmis my friend . Susitaikyk kad buvai išmestas, jau ir taip primalei..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Mediku_Fanas rašė:

tau reikėjo ne stovėt vietoj o jį surakint butum bet protingai padares dbr pradėjai atsišaudyt tai dar del to ir blista gausi, sekmes nechatinsiu aš tave nes matos kad normalaus atmazo neišgalvoji, sekmes bliste tiek žiniu iš piešiniu

Ikelk video pilną kaip aš miriau nespejau net pribėgt prie jo jau miriau :) Tada bus kita kalba ;) Čia editindamas video su iškarpom nepilnais irodymais gi per mažai įrodymų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Mediku_Fanas rašė:

vstk matės kad šaudei daugiau įrdm net nereik 

:D Nei vieno hit nepataikiau. Gi matosi kad esat susitarę neveltui draugai esat. Ikelk savo draugui Jokubas_Andreas už ką mus abu nušovė su kareiviu? Ir po to atsijungęs sėdi kad neišmestų. Jau tu atvertei visus jo lapus, dbr galutinai bus jis išmestas.

Be šitos temos teisingumas nebūtų įvykdytas. Be to įmesk full video kai aš jam nei vieno hit nepataikiau ir miriau. :)

 

Ne aš vienas čia, apie tave kalbu. Kitus šaudai po to bereikšmius skundus rašai man kad bereikšmis šaudymas :DD wtf galvok ką rašai. Nei vieno hit nepataikiau per mažai įrodymų o po to dar čia kelia skundus...

 

BE TO TAVO VIDEO NESIMATO MANO NEI VIENO ŠUVIO TU PATS SU MAŠINA JĮ ITRENKIAI AŠ TIK NUSITAIKIAU Į JĮ :DD VSio nebekomentuosiu. ATE.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...