Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dark_Bo

Josh_Cartel

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Ramunas_Trip
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Josh_Cartel
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):na pradėkim viska nuo pirmu sveiki visi aš tikrajį josh cartel netgi labai pažinojau o jis parašė nusipirkau šia paskyrą ir vel pardavinesiu o tai yra labai idomi situaciją tai prašau dėmesio @Kornelijus_Kornis sakykime kad ir butu nepirktas bet čia matome kitaip Acc pardavinėjimas 10000b bet vistiek tai yra suma ir usimena apie EUR Valiuta nu aš baigiau.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:Mechanikas
  5. Įrodymai (BŪTINA):https://imgur.com/a/PQ32quK
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?Ne

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, Ramūnai (Mindaugai).

Malonu gauti pirmąjį tokį daugiau nei papeikimą, o šiuo metu „skundą“. Esu niekuo dėtas šioje situacijoje, kadangi nežinau iš ko tu sprendi, bet mane amžinai vadini „pirktu“, nors šios paskyros niekuo gyvu neparduočiau bei neparduosiu, nes mechanikuose esu pasiekęs nemažai. Pradėjai prie manęs kabinėtis „sveikas, už kiek pirkai“ ir pan., tai aš pradėjau atrašyti nesąmones, kad tu nuo manęs atšoktum, nes neduodi ramybės. Pats vakar (ar čia kada) gavai 3 įspėjimus už įžeidimus bei rašei mūsų pavaduotojui papeikimą, kad tipo blogi įspėjimai, nors jie geri, mane įžeidei, aš tave paskundžiau pavaduotojui, nuo jo gavai įspėjimus, tai turbūt dabar taip bandai atsiimti ant manęs, taip? Nieko blogo čia nematau, nes niekada nepardavinėsiu šios paskyros bei niekada neperku kitų paskyrų. Savininkai gali tikrinti IP adresus, nieks nieko nepirkta, neprisijunginėja kiti asmenys (tik būna retkarčiais kiti IP adresai, nes pasikeičiu IP adresą per „WI-FI“ routerį). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Josh_Cartel rašė:

Sveikas, Ramūnai (Mindaugai).

Malonu gauti pirmąjį tokį daugiau nei papeikimą, o šiuo metu „skundą“. Esu niekuo dėtas šioje situacijoje, kadangi nežinau iš ko tu sprendi, bet mane amžinai vadini „pirktu“, nors šios paskyros niekuo gyvu neparduočiau bei neparduosiu, nes mechanikuose esu pasiekęs nemažai. Pradėjai prie manęs kabinėtis „sveikas, už kiek pirkai“ ir pan., tai aš pradėjau atrašyti nesąmones, kad tu nuo manęs atšoktum, nes neduodi ramybės. Pats vakar (ar čia kada) gavai 3 įspėjimus už įžeidimus bei rašei mūsų pavaduotojui papeikimą, kad tipo blogi įspėjimai, nors jie geri, mane įžeidei, aš tave paskundžiau pavaduotojui, nuo jo gavai įspėjimus, tai turbūt dabar taip bandai atsiimti ant manęs, taip? Nieko blogo čia nematau, nes niekada nepardavinėsiu šios paskyros bei niekada neperku kitų paskyrų. Savininkai gali tikrinti IP adresus, nieks nieko nepirkta, neprisijunginėja kiti asmenys (tik būna retkarčiais kiti IP adresai, nes pasikeičiu IP adresą per „WI-FI“ routerį). 

Sakai nepirki acc tuoj imesiu irodymus kad rašei turiu pora acc pasiemiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 minutes(-ių), Ramunas_Trip rašė:

Sakai nepirki acc tuoj imesiu irodymus kad rašei turiu pora acc pasiemiau :)

Įmesk, labai norėčiau pamatyti, kaip aš rašiau, kad „nusipirkau pora paskyrų“

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 minutes(-ių), Josh_Cartel rašė:

Įmesk, labai norėčiau pamatyti, kaip aš rašiau, kad „nusipirkau pora paskyrų“

Nu tai sveikutis koks db bus atmazas :) https://imgur.com/a/eg3PpxU Prašau sutikrinkit Vaidas_Killer ip 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 minutes(-ių), Ramunas_Trip rašė:

Nu tai sveikutis koks db bus atmazas :) https://imgur.com/a/eg3PpxU Prašau sutikrinkit Vaidas_Killer ip 

Kas čia per įrodymai? Kad parašiau, kad Vaidas_Killer yra mano? Taip ir yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Josh_Cartel rašė:

Kas čia per įrodymai? Kad parašiau, kad Vaidas_Killer yra mano? Taip ir yra.

Vdb yra visam laikui o tai gali buti tik viena su dideliu verslu pirktas prašau sutikrinkit ip @Admin_Bumeris @Tautrimas_Juska gal čia dar vienas ušaldymas bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...