Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Jake_Paul

Siulymas TRV darbui

Reikia ar ne  

17 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia ar ne?

    • Reikia
      9
    • Ne
      8


Rekomenduoti pranešimai

Kadangi dirbu TRV ir kartais reikia vežti ginklus, tai kraunantis rodo, kad yra pasirinkimas krauti i gp. Tai mano pasiulymas būtų toks, kad butu galima vėl pradėti vežti ginklus i gp darba ir tai padidinti darba TRV darbuotojams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Rašot prieš vien dėl to, kad kažkada buvo siūlyta, tai nemanau, kad čia yra priežastis. 

 

Siūlyta buvo daug kartų, tai reiškia arba reikalinga, arba ištrint pasirinkimą iš /pasikrauti. 

 

Visada maniau, kad viskas įmanoma tik reikia noro, jei noras bus, tai bus ir rezultatas. Tad manau pradėsit laikytis savo nuomonės, o ne tik praeitais rezultatais, kad jei nepasiekė dabar, tai nepasiseks niekada. Peace. AŠ UŽ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Visų pirma manau kelis variantus, pirmas, kad būtų neapsakomai didelis vežimas, todėl galėtumeme nespėti vežti tr.priemonių bei ginklų mafijoms gaujoms, narkotikų NP, tačiau įmanoma padidinti darbuotojų skaičių, todėl nežinau, mano galva prieš, bet salyginai jeigu ši įdėja būtų procese, būčiau už.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 28 minutes(-ių), Daniel_Carter rašė:

Visų pirma manau kelis variantus, pirmas, kad būtų neapsakomai didelis vežimas, todėl galėtumeme nespėti vežti tr.priemonių bei ginklų mafijoms gaujoms, narkotikų NP, tačiau įmanoma padidinti darbuotojų skaičių, todėl nežinau, mano galva prieš, bet salyginai jeigu ši įdėja būtų procese, būčiau už.

Jei padidins darbuotoju skaičių TRV taps kaip Taksai. Ir žlugs jų prestižas, manau kad tu to tikrai nenori. O galiausiai atsibos vežti tuos ginklus į gp. Maršrutai būtų tokie patys kaip į NP ir FTB nebūtų įdomu jumis gaudyti. Tai prieš 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...