Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rokiz_Mad

/vartoti patobulinimas

Ar reikia pridėti /vartoti pridėti priešnuodi?  

29 balsai(-ų)

  1. 1. Norite?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, turiu viena įdėją nežinau ar ji jau buvo siūlita, bet į /vartoti lentele būtu pridėtas priešnuodis pvz. tu sušnioji kokaina, o norėjai heroino ir jei tu ant viršuas dėsi heroina tu tiesiog perdozuosi nark. Priešnuodžius turėtu medikai ir jie kainuotu nemažai pvz. 50k už 1vnt. Na tiek šiam kartui tikuosi ji bus pridėta į žaidima sėkmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Arma_Navickas rašė:

Nelabai suprantu koks reikalas tai padaryti? Aš sakau šį kartą ne, trūksta argumentų.

Paaiškinsiu viska detaliai man buvo per gauju kara toks įvikis, kad man reikėjo žoles, o susileidau hera ir kai susileidau hra aš numiriau nes beveik neturėjau givybiu, o jei bučiau turėjas priešnuodi man taip nebutu nutike tad manau tai reikalinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, King_Mode rašė:

Nereikalingas daiktas, turi auto vartojimą ir vartoji viskas.

Ir poto verki už ka man free ban?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Bronius_Sanchez rašė:

Prieš, nereikalingas pasiulymas reikia išmokt vartot ir bus viskas ok.

Suprask, kad buna ir tiems kurie turi 1m mafiju/gauju xp ir šjp bumeriui nebėra idėju tai čia geriau negu nieko

 

prieš 1 valandą, Cepelinukas_Cepas rašė:

Mokėk vartoti ir viskas bus gerai

aš moku, bet visiem pasitaiko, o ipatingai visiskai naujiems žaidėjams kurie turi dar tik koki 70k xp nzn susimastyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 valandas(-ų), Rokiz_Mad rašė:

Sveiki, turiu viena įdėją nežinau ar ji jau buvo siūlita, bet į /vartoti lentele būtu pridėtas priešnuodis pvz. tu sušnioji kokaina, o norėjai heroino ir jei tu ant viršuas dėsi heroina tu tiesiog perdozuosi nark. Priešnuodžius turėtu medikai ir jie kainuotu nemažai pvz. 50k už 1vnt. Na tiek šiam kartui tikuosi ji bus pridėta į žaidima sėkmės

As tau siulau tau isvis nevartoti seni

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...