Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Shelby_Cobra

◆ Automobilių Turgaviečių Papildymas ◆

Ar sutinkate su pasiūlymų?  

112 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su pasiūlymų?



Rekomenduoti pranešimai

2019-08-09 at 10:30, Shelby_Cobra rašė:

Dar vienas toksiškas žaidėjas, tu nors perskaityk iki galo kas parašyta, komentuoji visokius nesąmones.

Aš komentuoju tai ką matau iš tavo idėjos, tad nekenk žmogui be reikalo... Tau visados yra iš tikrųjų problema kai pakomentuoja į tavo idėja. Tam ir yra KOMENTUOTI/APMĄSTYTI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 57 minutes(-ių), Guldyk_Audine rašė:

Aš komentuoju tai ką matau iš tavo idėjos, tad nekenk žmogui be reikalo... Tau visados yra iš tikrųjų problema kai pakomentuoja į tavo idėja. Tam ir yra KOMENTUOTI/APMĄSTYTI.

Nekurk savo istorijų, nes matomai nusišneki kalbėdamas apie mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš visiškai pritariu šiam pasiūlymui, nes jau per tiek laiko tikrai yra išbandytos visos tr. priemonės ir jos jau yra atsibodusios (iš mano pusės) ir tikrai šitas atnaujinimas pritrauktu didesnį kiekį žaidėjų, nes būtų daug norinčių jas nusipirkti ir keltis iki TOP, nes tai būtų visiškai naudinga jų atžvilgiu, jie užsidirbtu pinigų nemažai pardavę TOP tr. priemonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tikrai už nes dauguma pultu kelti į topa kuris pirmesnis/greitesnis ir t.t. Po truputį ir milijonai mažėtų aišku ne gausiai bet vis vien. Dauguma pultu kelti į topa šias mašinas. Nors ir jų daug bet dar jų tikrai nepamaišys o kaip skaičiau komentarus dėl kalėdų ar naujųjų metų kad nebus ką dėt dar dydelis inventorius transporto kuri gali idėt. TAD DYDELIS UŽ ŠI PASIULYMA!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Už, nes kokios jau yra atsibodę  reik biškį ir naujovių ir naujų mašinų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-08-18 at 22:24, Shelby_Cobra rašė:

Nusišneki visiškai, nei jų didelis nei ką, ir tų vadinamų "retų mašinų" sąrašas dar ilgas yra ką gali įdėti...

Sakai ilgas sarasas? nu isvardink dar bent 8 normalias civilines masinas be tu, kur yra ideta sarge ir tu kur imetei kaip pavyzdi. Gal ir isvardinsi, bet jau bus paskutines masinos. As tarkim noriu kad clover butu reta prabangi masina, o ne nuvalkiota kaip koks sultanas elegy ar infernusas, kuriuos bet kas gali nusipirkt ir kuriu yra pilna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...