Eiti į turinį
  • 0
Raima_Multi

Pamirsau slaptazodi ir klausimo ats

Klausimas

Sveiki, pamirsau siuos du dalykus, esu senas zaidimeris=D ir noreciau vel pazaisti, bet negaliu. Turiu ten adminu uzsakymo numerius n stuff, someone help? Nes neatraso adminai skype.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

9 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

• 0
prieš 6 minutes(-ių), Raima_Multi rašė:

Sveiki, pamirsau siuos du dalykus, esu senas zaidimeris=D ir noreciau vel pazaisti, bet negaliu. Turiu ten adminu uzsakymo numerius n stuff, someone help? Nes neatraso adminai skype.

Pabandyk sarg.lt/lost užpildyti.

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0
prieš 15 minutes(-ių), Jason_Qnert rašė:

Pabandyk sarg.lt/lost užpildyti.

Pildziau, nusiunciau supportui, still nieko.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

Na tai pagalvok pats logiškai, ką mes patarsime tau daugiau negu užpildyti paskyros praradimo blanką bei nusiųsti administratoriams (savininkams) asmeninę žinutę Skype programėlėje? Nieko daugiau tau patarti negalim. Jeigu nei to nei to nežinai tai tada nežinau, bandyk varpais rašyt į Skype administracijai, bandyk ir forume rašyti asmenines žinutes, ką daugiau tau patart. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

Jeigu žinai savo paskyros IP tai gražins, na tipo su kokiu IP reginaisi

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0
prieš 13 valandas(-ų), Raima_Multi rašė:

Bumeris ne visada iškarto atrašo, pirma užpildyk sarg.lt/lost, tada nusiunti bumeriui ir lauk, gal reiks laukt diena gal kelias valandas, laiko juk turi, atrašys vistiek, na o jeigu buneris negrąžins paskyros, kurkis nauja ir vsio ramu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

Man tas pats, pamirsau klausima, losta uzpildziau, daug ko nepamenu, tai man po poros dienu atrase kad netinka info, ir nieko daugiau nepadarysi, nebent pats bandyk atsiminti, o siaip kurkia nauja;-)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0

Jeigu neatrašo rašyk dar jis užsiemes bet atrašys svarbu sarg/lost gera ar bent nebloga ir iš dalies tiesos užpildyt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0
prieš 8 minutes(-ių), Vaidas_Killer rašė:

Jeigu neatrašo rašyk dar jis užsiemes bet atrašys svarbu sarg/lost gera ar bent nebloga ir iš dalies tiesos užpildyt

Blemba, abydna, nes paskyra tikrai vertinga ir daug laiko praleista joje, turiu va ir forumo prisijungimą, tuos užsakymų nr. , netgi galiu numerį pasakyti iš kurio buvo siunčiamos žinutės, mano manymu turėtų užtekti tokios info.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
  • 0
prieš 1 valandą, Raima_Multi rašė:

Blemba, abydna, nes paskyra tikrai vertinga ir daug laiko praleista joje, turiu va ir forumo prisijungimą, tuos užsakymų nr. , netgi galiu numerį pasakyti iš kurio buvo siunčiamos žinutės, mano manymu turėtų užtekti tokios info.

Tai pateik tokia info bumeriui ir lauk atsako

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...