Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Fear_Nothing

Black_Bacardi

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Black_Bacardi
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas.
  • Įrodymai: 
  • /info lentelė: 4668fc2fab31646d975901429821e1d5393.jpg

 

Papildau: Na nuleisti žaidima reik paspausti windows mygtuka.. Pelytės mygtuko tu nespaudei. Sąmoningai spaudei ctrl.. Pabandyk mašinoj sedėdamas paspausti ctrl mygtuką ir įsijungs nitro.. įgaliotini ftb.

Su tuo žaidimo nuleidimu tai juokingai mazinies :) 2 kartus nuleidinėjai žaidimą? nes šaudai nuo 00:27 iki 00:30s ir dar 00;35s kai jis jau pravažiuoja. Okei suprantu nesimato tavo nick ir kai esc nuejai, tavo vienitelis bandymas išsigeblbėti, bet, kad, net nebuvai nuėjes esc.. tai apie ką mes šnekam ? Na ir 00:36s tikrai nebuvai nuleidęs žaidmo, atrkreipk dėmesį į rodyklytes. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kazkaip net nemaciau kaip soviau :/ norejau nuleist game ir nueit i dc kad atmoovint Rokas_Weeds pas mus su Black_Weedu i kanala ir paspaudziau ctrl+esc :/ nepamasciau, jog su tokiais klavisais galima pasaudyt :(

 

I čat paraso, jog paspaudziau nitro mygtuka bet su pelyte neeina saudyt vstk :D

 

Jei DPKT nores galesim nueit ir patikrint ar rmt taip gali but :DDD

 

Su nrg taip pat kai turi mp5 rankoj ir  paspaudi alt+tab pradeda saudyt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nebauskit manes tik, jis su alt ir tab nuleido ta žaidima, taspats būna kai su motociklu būna alt ir tab ir išauna netyčia, tai čia taspats. 

Papildau: Su windows myktuku nevisada nusileidžia tai patogiausiai ir yra alt + tab, net jo nick nesimato, jis turbūt į afk nuėjo ir netyčia kaip minėjau paspaudė alt + tab, tai tiek mike_ayy galiu pasakyti apie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Steve_Bond zinau kad ten tu ta forma sukuriai Feimingas_Energy ir pildiai i armija naudodamas mano niku, tai kad tu cia toks nubas esi serverij, kad nemoki daugiau demesio gauti, man tos foto yra nulis visiskai, kad cia kaz kas padare sita nesamone man yra dzin, tas kas taip padare jis sau tik geda daro o ne kaz kas kitas, maziau nesamones Stve_Bond daryk nes ir taip ne kas jau esi, modus geriau pasimokyk isirasyti nes juokinga buvo kai viena is PD darbuotoju pasakojo kad tu modu nemoki isirasyti. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Full_Energy rašė:

Steve_Bond zinau kad ten tu ta forma sukuriai Feimingas_Energy ir pildiai i armija naudodamas mano niku, tai kad tu cia toks nubas esi serverij, kad nemoki daugiau demesio gauti, man tos foto yra nulis visiskai, kad cia kaz kas padare sita nesamone man yra dzin, tas kas taip padare jis sau tik geda daro o ne kaz kas kitas, maziau nesamones Stve_Bond daryk nes ir taip ne kas jau esi, modus geriau pasimokyk isirasyti nes juokinga buvo kai viena is PD darbuotoju pasakojo kad tu modu nemoki isirasyti. :D

Broli, kodėl mane lygini su tuom žmogumi? Maniau turime eiti vienas už kita kaip sakoma, nesitikėjau iš tavęs to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...