Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Direktorių papeikimai

Rekomenduoti pranešimai

Direktorių papeikimai - čia galite peikti direktorius pagal mūsų pateiktą formą

Papeikimo anketos pavyzdys:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? :
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? :
3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? :
4. Nuotraukos ar vaizdo įrašai įrodantys, kad jis kaltas? :

___________________________________________________________________________________________________________

Taisyklės, kurių reikia laikytis, rašant papeikimą direktoriui / pavaduotojui .:

1. Griežtai draudžiama komentuoti su papeikimu nesusijusiems asmenims.
2. Teisę komentuoti VIENĄ KARTĄ kaip savęs ginamąjį žodį turi tik direktorius ar pavaduotojas, kuris yra skundžiamas.
3. Draudžiamas bet koks įžeidinėjimas, grasinimai ar keiksmai papeikimuose. Papeikimas bus iš karto atmestas!
4. Direktorius savo išteisinamąjį žodį rašo cituojant papeikimą jam, kad būtų galima atskirti dėl ko jis ginasi jei yra ne vienas papeikimas jam.
5. Apie darbuotojų nusižengimus jūs turite pranešti to darbo skilties papeikimuose. Jeigu asmens pažeidimas yra vertas IŠMETIMO, bet nėra išmetamas po papeikimo pašalinimo/atsakymo, jūs turite teisę rašyti direktoriaus papeikimą.
6. Norint kažką papildyti, redaguokite savo seną komentarą ar skundą parašę - Pridedu: ir taip kiekvieną kart, kai turite prie tos temos pasakyti kažką naujo.

7. Direktorių ir pavaduotojų prašome pateikti pilnus įrodymus, tiek kiek turite, kad nereikėtų papildomų mums patiems ieškoti. Trūkus jų bus vadovaujamasi tik pateikta informacija, įrodymais.

8. Direktoriui ar pavaduotojui papeikimą rašyti galit tik turint 100 pranešimų forume.

___________________________________________________________________________________________________________

DĖMESIO! Komentarai neatitinkantys taisyklių ŠALINAMI. Galbūt jūsų papeikimas ir rimtas, bet jei nesugebate paskaityti, kas parašyta aukščiau ir to nesilaikote - jūsų bėdos.

• Patinka 27
  • Ačiū 1
  • Haha 4
  • Sutrikęs 1
  • Už 13
  • Prieš 3

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? :Full_Energy
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? : @Mug_Luokis
3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? :Pavaduotoja nes Mug_Lokys neatsakingai dirba su papeikimu skiltimi, buvo mano papeikimas parašytas dėl free bėgos, jis nei atsakiai nei ju darbuotojas nepateikė irodimu per 24 valndas, Mug_Lokys nepacitavo mano papeikimo, ir paliko toliau o kitos tai stagiai atsakė.

Spoileris

• Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Haha 7
  • Sutrikęs 1
  • Už 1
  • Prieš 22

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 valandas(-ų), Full_Energy rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? :Full_Energy
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? : @Mug_Luokis
3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? :Pavaduotoja nes Mug_Lokys neatsakingai dirba su papeikimu skiltimi, buvo mano papeikimas parašytas dėl free bėgos, jis nei atsakiai nei ju darbuotojas nepateikė irodimu per 24 valndas, Mug_Lokys nepacitavo mano papeikimo, ir paliko toliau o kitos tai stagiai atsakė.

Parodyti paslėptą turinį

Sveikas. Galėjai gi parašyti man į forumo į až. Ką noriu dar pridurti daug darbuotojų papeikimų sulaukiama dėl to kažkaip to vieno nepastebėjau, bet darbuotojas jau vakar buvo išmestas. Tau būtų buvę paprasčiau, jeigu būtum parašęs man į forumo až iškarto būčiau į tai sureagavęs. Tai tiek.

• Patinka 2
  • Haha 3
  • Už 6
  • Prieš 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Mug_Luokis rašė:

Sveikas. Galėjai gi parašyti man į forumo į až. Ką noriu dar pridurti daug darbuotojų papeikimų sulaukiama dėl to kažkaip to vieno nepastebėjau, bet darbuotojas jau vakar buvo išmestas. Tau būtų buvę paprasčiau, jeigu būtum parašęs man į forumo až iškarto būčiau į tai sureagavęs. Tai tiek.

Labas Mugai, aha labai butum suregaves, kai tu mane DC užbaninai, žaidime i priešus imetes, taves neimano sugaudyt, tai kas daugiau be lieka FORUMAS, FORUMAS ne apie tokius reikalus šnekėtis, aš tau ne karta tai sakiau, kad tu man prisirinbsi kai kada ir gausi atsaka už tai ka tu man nesi nesamoniu pridares, esi FTB pavas bet elgies kaip mažas, ant visu rėkauji, kolioji net pati Direktoriu @Lukas_Green, apie ji viskas tikrai gerai yra šaunus direktorius, vėl dėl to palikau ta FTB nes atsibodai, ateini ištisai rėkauji taves perėkti neimanoma, jai megini tai iš karto ižeidinėjimas arba grasinimas išmesti, tai kas per Pavaduotojas tada, susijimk pogalais, nebuk toks koks buvai SPD budamas, nervu gadintojas arba mažas vaikas, SORRI, kad tokia žodžiai tiesiog daknisi ir tiek, atsibodo su tavim peštis, susijimsi pranešk, gal ir bus koks laikas ateisiu vėl, ir sumesim meča PUBG LITE, mačiau, kad žaidiai ji aš ir ji žaidžiu, tai kad tikrai Mugai susiimk jai gavai Pavaduotoja nereiškia, kad turi buti pasikėlias, lysti visiems i šikine, kad tu ta blogai darai ana, arba kolioti iš niekur nieko, suprantu aš ir neauksini, išvedi iš kantrybės užputoju ant tau, bet nieko nesakau turi tu ir geru savybiu, su tai kartais idomu, kai paskaldai, nrops ir kartais nusišneki bet vis tiek juokinga iš taves, susiimk viena karta turi PAVADUOTOJA tu esi Greeno dešinioji ranka, laikyk Pavaduotoja, gal ateis diena busi ir Direktorius, suprantu gauni ir spaudimo, nenuleisk ranku gauni spaudimo mesk kitam spaudima, DW Mugai susiimk save i rankas buk kai va mldc IGALIOTINIAI, žinoma ir Direktorius @Lukas_Green, IGALIOTINIAI, SALOTIKAS, @Black_Bacardi tu Bcardi susiimk irgi usišykes iki ausų ant manes nuleisk garas, aš tau pykčio nerodau jai tu rodai tai rodik savo ožiukus toliau, užsidaryk svojnikėlyja ir išmesk pro langa, @Black_Weeds mldc esi pacukas su tai nieko blogo neturiu tik, kad šudinai pasiielgiai su su savo paskirta tema daugiau su tau viskas čiki piki, @Eimantas_Remix oj žmogeli, tau kloju raudona kilima, su tau tikrai žjbs, laukiu, kad pajimtum koki Direktoriu, ateičiau tikrai su mielu noru, su tau įpač idomu budavo, neprilygstamas pacukas, prikolnas, su bendravimu tikrai zjbs, žodžiu kyšenėja netruksta, ko nesuprazdavau visda padėdavai, nors ir kaip buvai užimtas razdavai laiko, @Lukas_Green nieko negaliu apie tau blogo pasakyti, esi tikrai FTB darbo bachuras, TRV gaudai kaip velnias i TRV badus privares bbž ko, budavop dzin veža neveža, jai tik vežia iš karto TRV neša muilus nes kai Greenai tu pasirodai TRV priekabas pameta iš baimės, MLDC esi buk toks pat geras Direktorius koks ir esi.

• Patinka 3
  • Ačiū 2
  • Haha 19
  • Sutrikęs 3
  • Liūdnas 2
  • Prieš 12

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.

• Sukurti naują...