Eiti į turinį
Beliunas_Justas

Direktorių papeikimai

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? Narkotikas_Mafijozas
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? @Paulius_Satan

3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? Apsaugos
4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)?  diskriminacija , darbuotojų nepriežiūra.

5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: Nutarėm su kartu su Tolimųjų reisų vairuotojais nusipirkti apsaugos paslaugas, kurios siūlomos žaidėjams tiek per /d komanda , tiek forume yra siulomos įsigyti.Įsigijom/nusipirkom visam darbui ir nuo tos dienos prasidėjo vengimai priimti iškvietimus saugojimo, diskriminavimai įvairūs,išsisukinėjimai nuo iškvietimų priėmimo,tai jie neturi laiko,tai tuoj eis off [nors saugo kitus asmenis dar 2-3h nuo to laiko kai pasakė kad eis off ].Melavimai,blefavimai.Bandžiau darydamas /pzu rašyti vienam ar kitam darbuotojui kurie tuo metu saugo žmones ir turi laisvų vietų,tai atsakyma gaudavau visada NEIGIAMA arba tiesiog ignoruoja.Darbuotojai yra visa neprižiūrimi, žaidėjai apgaudinėjami ir toliau, parduodamos paslaugos ir vengia jas teikti.Visada priežastys kad ne darbo laikas[nors tuo metu vistiek dirbančių yra ir su laisvom vietom, arba imami iškvietimai tų žaidėjų kurie neturi paslaugų].Valdžia apgaudinėdama žaidėjus bando pasipelnyti iš to.Taip pat diskriminavimų situacijos tokios kaip darbuotojas apsaugos saugo gan ilgai 5-9 valanda, bet buvau išmestas iš mašinos kadangi darbuotojui liepė tai padaryti valdžios atstovai [ignaliotiniai] nes jiems reikėjo patiems G,tai prilyginama DISKRIMINACIJAI.Įvairūs tokie pažeidimai vyksta nuolat,nieks nieko neprižiūri ir daro ka nori.Žaidėjų apgaudinėjimas darbo parduodamom paslaugom esant valdžioj ir iš to pasipelnyti.

Valdžia pažeidinėja taisykles toliau tokias kaip: Nuolat prižiūrėti savo komandą. , Gerbti savo darbuotojus, serverio žaidėjus ir prieš juos nesipuikuoti. , Reaguoti į darbuotojų nusižengimus, kurie yra jam pateikiami forume arba pranešami žaidėjų serveryje ir už juos atitinkamai bausti. Darbuotojus už rimtus pažeidimus privaloma bausti įspėjimais ar išmetimu! Draudžiama už rimtus pažeidimus duoti žodinius įspėjimus ar dar ką sugalvotumėt, tam skirtos įspėjimo ir išmetimo komandos! , 4. Piktnaudžiauti paskirtomis pareigomis bei komandomis. ir kt.

P.S. Nepaisant irodymų laiko, taip pat darbuotojas ar valdzios asmuo yra buvęs ale, dbr jo nėra, manau daugiau pažeidimų didelių yra tam darbe,jei jau darbuotojas vienas kita patys pasisako kad free rangai dalinami yra, kas irgi priskiriama DISKRIMINACIJAI. Asmenys kurie prižiūri direktorius,manau supras tikrai iš pateiktų irodymų kad ištikrųjų apsaugos valdžia daro daug negerų dalykų,o jei palandžios DPKT po /rlogus darbo [ko aš ir prašau DPKT] kitas komandos,istorija,daug pamatys , dėl ko valdžia apsaugos privalo būti nubausta.
6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):

pirmas video yra iš 2 dalių,nes pirmame nustojau filmuoti pamtęs kad full ekipažas bet vėl pradėjau filmavima kai pamačiau jog atsiranda laisva vieta.

 

Spoileris

 

 

Spoileris

 

 

Spoileris

10d04e1f74661e28331ee5392af1ae33434.jpg

 

Spoileris

4905e32b6f7f4602023e4d57da4c28952.jpg

 

Spoileris

14598dadd01eb209bf396ec4f6df011313.jpg

 

Spoileris

5247d00acf791476eab17d0856ba3f99810.jpg

 

Spoileris

de4fb4cb0e5c2c4539b7f4cfe673dbf3204.jpg

 

Spoileris

18d895e2319ccdb87c89db5f78f452f3251.jpg

 

Spoileris

aa81bac4d25a161e9cc6b2bad1f27ab6587.jpg

 

Redaguota , redagavo Narkotikas_Mafijozas
  • Haha 16
  • Sutrikęs 1
  • Už 3
  • Prieš 25
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Narkotikas_Mafijozas rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? Narkotikas_Mafijozas
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? @Paulius_Satan

3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? Apsaugos
4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)?  diskriminacija , darbuotojų nepriežiūra.

5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: Nutarėm su kartu su Tolimųjų reisų vairuotojais nusipirkti apsaugos paslaugas, kurios siūlomos žaidėjams tiek per /d komanda , tiek forume yra siulomos įsigyti.Įsigijom/nusipirkom visam darbui ir nuo tos dienos prasidėjo vengimai priimti iškvietimus saugojimo, diskriminavimai įvairūs,išsisukinėjimai nuo iškvietimų priėmimo,tai jie neturi laiko,tai tuoj eis off [nors saugo kitus asmenis dar 2-3h nuo to laiko kai pasakė kad eis off ].Melavimai,blefavimai.Bandžiau darydamas /pzu rašyti vienam ar kitam darbuotojui kurie tuo metu saugo žmones ir turi laisvų vietų,tai atsakyma gaudavau visada NEIGIAMA arba tiesiog ignoruoja.Darbuotojai yra visa neprižiūrimi, žaidėjai apgaudinėjami ir toliau, parduodamos paslaugos ir vengia jas teikti.Visada priežastys kad ne darbo laikas[nors tuo metu vistiek dirbančių yra ir su laisvom vietom, arba imami iškvietimai tų žaidėjų kurie neturi paslaugų].Valdžia apgaudinėdama žaidėjus bando pasipelnyti iš to.Taip pat diskriminavimų situacijos tokios kaip darbuotojas apsaugos saugo gan ilgai 5-9 valanda, bet buvau išmestas iš mašinos kadangi darbuotojui liepė tai padaryti valdžios atstovai [ignaliotiniai] nes jiems reikėjo patiems G,tai prilyginama DISKRIMINACIJAI.Įvairūs tokie pažeidimai vyksta nuolat,nieks nieko neprižiūri ir daro ka nori.Žaidėjų apgaudinėjimas darbo parduodamom paslaugom esant valdžioj ir iš to pasipelnyti.

Valdžia pažeidinėja taisykles toliau tokias kaip: Nuolat prižiūrėti savo komandą. , Gerbti savo darbuotojus, serverio žaidėjus ir prieš juos nesipuikuoti. , Reaguoti į darbuotojų nusižengimus, kurie yra jam pateikiami forume arba pranešami žaidėjų serveryje ir už juos atitinkamai bausti. Darbuotojus už rimtus pažeidimus privaloma bausti įspėjimais ar išmetimu! Draudžiama už rimtus pažeidimus duoti žodinius įspėjimus ar dar ką sugalvotumėt, tam skirtos įspėjimo ir išmetimo komandos! , 4. Piktnaudžiauti paskirtomis pareigomis bei komandomis. ir kt.

P.S. Nepaisant irodymų laiko, taip pat darbuotojas ar valdzios asmuo yra buvęs ale, dbr jo nėra, manau daugiau pažeidimų didelių yra tam darbe,jei jau darbuotojas vienas kita patys pasisako kad free rangai dalinami yra, kas irgi priskiriama DISKRIMINACIJAI. Asmenys kurie prižiūri direktorius,manau supras tikrai iš pateiktų irodymų kad ištikrųjų apsaugos valdžia daro daug negerų dalykų,o jei palandžios DPKT po /rlogus darbo [ko aš ir prašau DPKT] kitas komandos,istorija,daug pamatys , dėl ko valdžia apsaugos privalo būti nubausta.
6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):

pirmas video yra iš 2 dalių,nes pirmame nustojau filmuoti pamtęs kad full ekipažas bet vėl pradėjau filmavima kai pamačiau jog atsiranda laisva vieta.

 

  Parodyti paslėptą turinį

 

 

  Parodyti paslėptą turinį

 

 

  Parodyti paslėptą turinį

10d04e1f74661e28331ee5392af1ae33434.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

4905e32b6f7f4602023e4d57da4c28952.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

14598dadd01eb209bf396ec4f6df011313.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

5247d00acf791476eab17d0856ba3f99810.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

de4fb4cb0e5c2c4539b7f4cfe673dbf3204.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

18d895e2319ccdb87c89db5f78f452f3251.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

aa81bac4d25a161e9cc6b2bad1f27ab6587.jpg

 

 

Nu zdarova slibke

Pradėsime nuo saugojimo kuris tau labiausiai aktualus, norint kad tave saugotu turėtum pats elgtis kaip žmogus ir neverkti dėl neišsaugotu 20min, vienintelis kuris verkiantis dėl tokiu dalyku, nei vienas darbuotojas nenori gaut įspėjimo ar papeikimo dėl to kad jam gali reikti atsijungti nenuspėjamai, bet tau to nesuprast.....  antras dalykas nėra tokios taisykles kaip mašina turi būti pilna saugomu žmoniu, Apsauginio pasirinkimas kiek saugoti žmonių, ne darbo laiku darbuotojas imasi iškvietimus pasirinktinai o ne tokiu atveju kad paslauginis ir jis turi pimumo teise toki dalyka tu pamiršk (po šio papeikimo prarandi paslaugas ir dar eini į nalogą už kenkimą), saugo tave 5-9h ir tau dar negerai yra? gal laikas atsigaut ir susigaudyt kad ne vienas tu nori sėdėt G visą dieną kiti irgi to nori, dabar dėl paslaugų niekas tavęs pirkti paslaugų neverčia tu jas pats perki, tai dėl paslaugų net neverta kelt klausimo, jei būtų dideli pažeidimai DPKT būtų į tai atkreipe dėmesį ir būtų priėmę sprendimą, bet kadangi lyg šiol viskas yra gerai gal net įdealiai darbe, dėl to ir DPKT nemato reikalo kažko keisti, kokie pagal tave negeri dalykai? Kad nusipirkęs Apsaugos paslaugos negauni G? Ar dėl to kad pats bukas esi ir vietoj to kad nerašytum papeikimo dėl neišsaugojamu 20min, tiesiog išsikviestum ir lauktum kol kitas priims iškvietimą ( šitie tavo papeikimai jau tęsiasi apie puse metu bet tu vis to nesupranti) 

Kitą kartą kai verksi dėl nepaimtu iškvietimų nedaryk foto nedarbo laiku t.y 23:20 xdddd

 

DAVAI SLIBINAS

Redaguota , redagavo John_Havlicek
  • Patinka 26
  • Už 13
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 valandas(-ų), Narkotikas_Mafijozas rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? Narkotikas_Mafijozas
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? @Paulius_Satan

3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? Apsaugos
4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)?  diskriminacija , darbuotojų nepriežiūra.

5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: Nutarėm su kartu su Tolimųjų reisų vairuotojais nusipirkti apsaugos paslaugas, kurios siūlomos žaidėjams tiek per /d komanda , tiek forume yra siulomos įsigyti.Įsigijom/nusipirkom visam darbui ir nuo tos dienos prasidėjo vengimai priimti iškvietimus saugojimo, diskriminavimai įvairūs,išsisukinėjimai nuo iškvietimų priėmimo,tai jie neturi laiko,tai tuoj eis off [nors saugo kitus asmenis dar 2-3h nuo to laiko kai pasakė kad eis off ].Melavimai,blefavimai.Bandžiau darydamas /pzu rašyti vienam ar kitam darbuotojui kurie tuo metu saugo žmones ir turi laisvų vietų,tai atsakyma gaudavau visada NEIGIAMA arba tiesiog ignoruoja.Darbuotojai yra visa neprižiūrimi, žaidėjai apgaudinėjami ir toliau, parduodamos paslaugos ir vengia jas teikti.Visada priežastys kad ne darbo laikas[nors tuo metu vistiek dirbančių yra ir su laisvom vietom, arba imami iškvietimai tų žaidėjų kurie neturi paslaugų].Valdžia apgaudinėdama žaidėjus bando pasipelnyti iš to.Taip pat diskriminavimų situacijos tokios kaip darbuotojas apsaugos saugo gan ilgai 5-9 valanda, bet buvau išmestas iš mašinos kadangi darbuotojui liepė tai padaryti valdžios atstovai [ignaliotiniai] nes jiems reikėjo patiems G,tai prilyginama DISKRIMINACIJAI.Įvairūs tokie pažeidimai vyksta nuolat,nieks nieko neprižiūri ir daro ka nori.Žaidėjų apgaudinėjimas darbo parduodamom paslaugom esant valdžioj ir iš to pasipelnyti.

Valdžia pažeidinėja taisykles toliau tokias kaip: Nuolat prižiūrėti savo komandą. , Gerbti savo darbuotojus, serverio žaidėjus ir prieš juos nesipuikuoti. , Reaguoti į darbuotojų nusižengimus, kurie yra jam pateikiami forume arba pranešami žaidėjų serveryje ir už juos atitinkamai bausti. Darbuotojus už rimtus pažeidimus privaloma bausti įspėjimais ar išmetimu! Draudžiama už rimtus pažeidimus duoti žodinius įspėjimus ar dar ką sugalvotumėt, tam skirtos įspėjimo ir išmetimo komandos! , 4. Piktnaudžiauti paskirtomis pareigomis bei komandomis. ir kt.

P.S. Nepaisant irodymų laiko, taip pat darbuotojas ar valdzios asmuo yra buvęs ale, dbr jo nėra, manau daugiau pažeidimų didelių yra tam darbe,jei jau darbuotojas vienas kita patys pasisako kad free rangai dalinami yra, kas irgi priskiriama DISKRIMINACIJAI. Asmenys kurie prižiūri direktorius,manau supras tikrai iš pateiktų irodymų kad ištikrųjų apsaugos valdžia daro daug negerų dalykų,o jei palandžios DPKT po /rlogus darbo [ko aš ir prašau DPKT] kitas komandos,istorija,daug pamatys , dėl ko valdžia apsaugos privalo būti nubausta.
6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):

pirmas video yra iš 2 dalių,nes pirmame nustojau filmuoti pamtęs kad full ekipažas bet vėl pradėjau filmavima kai pamačiau jog atsiranda laisva vieta.

 

  Parodyti paslėptą turinį

 

 

  Parodyti paslėptą turinį

 

 

  Parodyti paslėptą turinį

10d04e1f74661e28331ee5392af1ae33434.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

4905e32b6f7f4602023e4d57da4c28952.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

14598dadd01eb209bf396ec4f6df011313.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

5247d00acf791476eab17d0856ba3f99810.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

de4fb4cb0e5c2c4539b7f4cfe673dbf3204.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

18d895e2319ccdb87c89db5f78f452f3251.jpg

 

  Parodyti paslėptą turinį

aa81bac4d25a161e9cc6b2bad1f27ab6587.jpg

 

 

Labas zydriau,

 

Pagaliau radau progą prisėsti prie kompiūterio. Ačiū už tag'ą ir juokingą turinį šio projekto vartotojams. Apie šią visą situaciją mes buvom diskutavę ir žaidime. Kiek matau tau vistiek "nedašunta". Na, nėra ko norėt fūroj prie +30 šilumos protelis galbūt liaudiškai tariant važiuoja, visko gali būt. Matau čia visą mėnesį rinkai "juokingus" įrodymus. Nieko keisto, dėl šio papeikimo, nes tik tau čia yra blogai su apsauga. Taip jau būna, kaip sarge praleidi 24/7 ir nėra kur g atsisėsti, reikia ieškot kaltų :-D Nusipirkęs čia paslaugas, kažkoks Dievas jauties, neliečiamas, taisykles jis stato mano darbuotojams :-D Man tiesiog juokinga, atrodo žmogus metuose, subrendęs, bet kas galvoj pas Tave gerbiamaji dedas, sunku pasakyt...

 

Tad, galime pradėti tavo įrodymuose. Pirmas video įrodymuose isvis ne i tema, darbuotojas saugo, pilna mašina.  Antras video kaip mano darbuotoja Vita_Don saugo 3 asmenis,  vienas saugomas klientas, paprašė, jog būtų nutrauktas saugojimas. Tik dingus vienam klientui, tu įkyriai iškart spaudi rašinėdamas darbuotojui, jog imk iškvietimą, aš čia turiu paslaugas, aš turiu aną. 05-04  (šeštadienis) nedarbo diena, į iškvietimus galimą vėluoti (arba neatvykti),  o tu iškart čia užsipuoli darbuotoją imk iškvietimą ir panašiai. Paaiškink man, kas tu čia toks, kad galėtum nurodynėti mano darbuotojams ką jiems reikia daryti? Esi paprastas klientas, tik turintis mūsų darbo paslaugas.

 

Važiuojam toliau, Mister_Neonas.

Visų pirma, tai yra nedarbo laikas, ir vėl įkyriai rašinėji jau ir grąsint darbuotojui pradėjai :-DDD. Kaip ir minėjai apie ignoravimą, aš pasakysiu tą patį ką ir viršui, kas tu toks čia esi, jog turėtų darbuotojas tau atrašinėti, atsiliepti, duoti kažkokią ataskaitą. Nei tu dpkt, nei tu anticheat, nei  kažkoks serverio administravimo narys, esi kaip ir sakiau klientas turintis paslaugas. Tad darbuotojas ir neprivalo tau atrašyti, ir duoti kažkokios ataskaitos. Nedarbo laiku darbuotojas neprivalo imti iškvietimų, juolabiau esi paslaugose, su viena privilegiją, jog asmenį turinčiam paslaugas privaloma išsaugoti 20minučių, o jeigų darbuotojas tiek nebus? Jam dabar aukotis dėl įspėjimo, kad paimtų tave pavežioti?

 

Minėjai apie "nemokamai" dalinamus rangus.

Pakalbėkime apie šią situaciją giliau. Cituoju : "jei jau darbuotojas vienas kita patys pasisako kad free rangai dalinami yra, kas irgi priskiriama DISKRIMINACIJAI" man labiausiai juokinga, jog visokiuose vip/admin chatuose, kaip nuteka kažkokia "fake" informacija apie patį, tai čia drąskaisi kandi gerkles kitiems vartotojams ir sakai,  jog mažiau tikėkit tais sarginiais. Pasirodo pats tiki, ir dar protelis išneša parašyt papeikimą ir paminėt free rangai dalinami. Kažkoks random'as, kuris dirbo pas buvusį direktorių, ir paliko po kelių dienų, nesąmonę pasakė ir tiki jis :-D Tai pateik man konkrečius įrodymus, kada ir kam buvo uždėtas free rangas, o ne kažkokius pletkus čia į įrodymus kelk :-D 

 

Bandymas pasipelnyti, apgaudinėjimai :-D

Nu čia irgi kozerį parašei, nei verkt nei juoktis. Galiu drąsiai pasakyti, jog Apsauga yra vienas pelningiausių darbų, atsižvelgiant į klientų saugojimus, baigiant mano "naujove" t.y algų sistema, papildoma galimybė užsidirbti. Per savaitę darbuotojas priklausomai nuo jo darbo papildomai gali uždirbti 100m ir daugiau. Moku iš savo lėšų, visiems darbuotojams yra išmokami jų sukaupti pinigai, tai kurioj čia vietoj aš bandau pasipelnyti ar apgauti kažką? :-D

 

"Diskriminacija" dėl g, jog buvai išspirtas.

Žinau šią situaciją, buvai man jau "apsiašarojas" žaidime, buvau paaiškinęs, bet matau vėl teks. Tave saugojo mano darbuotojas jei neklystu Mister_Neonas, minėtas asmuo buvo išsaugojas tave minimalų laikotarpį, kuris yra privalomas. Išsaugojus minimalų (20min) laikotarpį darbuotojas turi pilną teisę (jei jis nori) tave išmesti iš mašinos, ir priimti kitą iškvietimą, ar klientą. Daugelis darbuotojų taip daro, ir renkasi iškvietimus, bet kaip ir minėjau šiam "neliečiamajam" tik blogai :-D Kvieti vėl apsaugą, ir lauki kol kitas darbuotojas atvyks. Kur tu čia matai diskriminaciją?

 

"Valdžia pažeidinėja taisykles toliau tokias kaip: Nuolat prižiūrėti savo komandą. , Gerbti savo darbuotojus, serverio žaidėjus ir prieš juos nesipuikuoti. , Reaguoti į darbuotojų nusižengimus, kurie yra jam pateikiami forume arba pranešami žaidėjų serveryje ir už juos atitinkamai bausti." Tu rašai faktais, tai man prašau pateik konkrečius įrodymus (apie darbuotojų negerbimą, komandos nepriežiūra, ir nesipuikavimą), o ne nesąmones rašinek :-D Viskas vyksta labai paprastai, darbuotojas gauną papeikimą, ir jei nusižengė yra baudžiamas - ne naujiena tau turėtų būti.

 

 

Nežinau, gal tu nulipk nuo to pc, nes kuo toliau, tuo baisiau, per daug "įnėręs į tą sargą" :-D Nurodinėja bosas, mano darbuotojam, kam kokį iškvietimą imt, grąsina su DPKT, ar tu čia normalus skaitais? Gal tikrai laikas būtų pasigydyti?

 

Bereikšmis papeikimas, šitas furistas pasako daugiau kažkokių išgalvotų faktų/pasakų nei pateikia įrodymų. Taip jau būna kaip reikia ieškot kaltų :-D Mano darbuotojai ne robotai, visi turi gyvenimus, ir tavęs 24/7 nevežios, taip, kad mažiau čia verkšlenk.

 

CIRKAS BAIGĖSI

 

Pagarbiai, Paulius_Satan

Redaguota , redagavo Paulius_Satan
klajdas istaiseu
  • Patinka 28
  • Už 8
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? Narkotikas_Mafijozas
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? @John_Havlicek @Paulius_Satan

3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? Apsaugos
4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)? Piknaudžiavimas ,apgaudinėjimas paslaugom

5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: Pradžia situacijos yra mano pirmame direktoriaus papeikime kurį rašiau.

 

 

Spoileris

 

Toliau, aš pasinaudodamas teisę parašyti direktoriaus papeikimą dėl mano nuomone tikrai daromų grubių pažeidimų,parašiau papeikimą pavaduotojui ir šiandieną pastebėjau jog buvau įtrauktas į apsaugos nalogą. Apsaugos valdžia negali taip elgtis , aš mokėjau pinigus už jų siūloma paslaugą, pinigai paduoti o man uždėtas nalogas.Čia yra žaidėjo apgaudinėjimas pasinaudojant darbo paslaugomis.Milijonai sumokėti buvo, bet paslauga nutraukė ir dar į naloga įrašė traktuodami kaip kenkimą.Koks čia yra kenkimas? Palyginkit prašom pvz kenkimą su kitom kenkimo priežastim ir pažiūrėkit kad jokios logikos nėra. Gavau naloga už tai kad pasinaudojau teisę rašyti direktoriaus papeikimą? 1-a kartą ?Koks čia yra kenkimas? Man realiai juokas ant tiek ima.....Reiškias jei man parašo kažkas papeikimą, aš turiu pilna teisę traktuodamas kaip kenkimą, įtraukt į sąrašą? DPKT , nu pagalvokit patys apie tokia situacija ir kur čia yra logika?Apsauga įtraukė neteisėtai į nalogą ir pažeidinėjo vėl šias taisykles:

 

4. Piktnaudžiauti paskirtomis pareigomis bei komandomis.

 


6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):

 

Spoileris

5247d00acf791476eab17d0856ba3f99100.jpg

 

Spoileris

db5ac30647aa75a483fc9d0a6b644d6e661.jpg

 

 

 

Redaguota , redagavo Narkotikas_Mafijozas
  • Haha 2
  • Sutrikęs 1
  • Už 2
  • Prieš 20
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? Jancius_Cortez ( pildau nera 100 pranesimu forume)
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? @Narkotikas_Mafijozas

3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? trv
4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)? free nalogas

5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: per /v parašiau slibkė dūhas, nematau kur čia įžeidimas, nes trv darbe nedirba joks žaidėjas kuris turėtų savo v_p žodį slibkė ir t.t.
6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):

Spoileris

cbbbcd6416cbb76e8224b74e6f86421f625.png

 

  • Patinka 2
  • Haha 1
  • Sutrikęs 1
  • Už 4
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2024-05-07 at 16:22, Danger_Domas rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? Jancius_Cortez ( pildau nera 100 pranesimu forume)
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? @Narkotikas_Mafijozas

3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? trv
4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)? free nalogas

5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: per /v parašiau slibkė dūhas, nematau kur čia įžeidimas, nes trv darbe nedirba joks žaidėjas kuris turėtų savo v_p žodį slibkė ir t.t.
6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):

  Parodyti paslėptą turinį

cbbbcd6416cbb76e8224b74e6f86421f625.png

 

 

Sveiki,

Labas Jancius_Cortez ,

Nalogas tau nebuvo duotas free ,Aš screenshotus saugau 48h +-Tu papeikimą parašei po kiek ? 6 dienų ? kitą karta parašyk po pūsės metų.. O jei DPKT ištrauks chatlogus, ir pamatys kad ištikrųjų įžedinėjai? :)

Jūs pažeidinėjat taisykles/forumo taisykles, taip pat:

 

3. Draudžiamas bet koks įžeidinėjimas, grasinimai ar keiksmai papeikimuose. Papeikimas bus iš karto atmestas!

8. Direktoriui ar pavaduotojui papeikimą rašyti galit tik turint 100 pranešimų forume.

Net neatitinka V_P

 

Sekmės.

Redaguota , redagavo Narkotikas_Mafijozas
  • Haha 1
  • Už 1
  • Prieš 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? Netavo_Bedos
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? @Deividas_Armstrong

3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? Policijos
4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)? Taisyklių neišmanymas

5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: Tagi buvau PD bazeja ir gavau bėga gavęs bega pradėjau šaudyti į Deividas_Armstrong jis man sudėjo įtarimus iki 30star ir nesilaikydamas 15 taisyklės nušovė mane. 15. Nušauti civilį (išimtis taikoma, kai neįmanoma išgabenti su tarnybinė įranga). nors ir jis lengvai galėjo manę įsodinti į transporto priemone ir išvesti tada pasiulyti bauda bet ne, jis mane paėme ir nušovė kad atsirašiau iškart kalėme. 
6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):

Spoileris

ss

Spoileris

ss

Spoileris

ss

 

  • Haha 5
  • Sutrikęs 1
  • Už 1
  • Prieš 12
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 valandas(-ų), Netavo_Bedos rašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? Netavo_Bedos
2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? @Deividas_Armstrong

3. Kokio darbo tai direktorius/pavaduotojas? Policijos
4. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją (konkrečiai, keliais žodžiais)? Taisyklių neišmanymas

5. Platus papeikimo aprašymas, išdėstykite visą situaciją: Tagi buvau PD bazeja ir gavau bėga gavęs bega pradėjau šaudyti į Deividas_Armstrong jis man sudėjo įtarimus iki 30star ir nesilaikydamas 15 taisyklės nušovė mane. 15. Nušauti civilį (išimtis taikoma, kai neįmanoma išgabenti su tarnybinė įranga). nors ir jis lengvai galėjo manę įsodinti į transporto priemone ir išvesti tada pasiulyti bauda bet ne, jis mane paėme ir nušovė kad atsirašiau iškart kalėme. 
6. Įrodymai (Nuotraukos/Video medžiaga):

  Parodyti paslėptą turinį

ss

  Parodyti paslėptą turinį

ss

  Parodyti paslėptą turinį

ss

 

Streiko ir riaušių numalšinimo prioritetas - pasodinti kuo daugiau nusikaltėlių į kalėjimą.

 

Kita karta pagalvok ar tikrai nori įsibrauti į teisėsaugos bazė ir ją užpulti (Jūsu kiekis buvo 4-5 žaidėjai kurie tyčiom įsibrovėt į bazė ir pradėjot šaudytis, tai jau skaitoma kaip streikas, @Vilius_Hostpranešę į discord jog liepe jums pasišalinti tačiau neklausėt įrodymų ir dar drysot atsišaudyti nu ir sėdai į cype, po tokiu prikolu tu jau nebe civilis o banditas ir mes laikydamiesi tvarkos jumis sodinam tad kol sedesi cype apsvarstyk savo padarytus veiksmus ir kita karta pagalvok į prieki kokios pasekmės jūsų lauks!

 

                                                                         

Dėja sėkmes kita karta :)

Redaguota , redagavo Deividas_Armstrong
  • Patinka 15
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...