Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dovydas_Innomine

- Forumui -

- Forumui -   

23 balsai(-ų)

  1. 1. - Forumui -



Rekomenduoti pranešimai

Man rodos, kad galima taip. Jeigu žaidime turi kreditų tai parašyk komanda /unbanforume ar kažkas tokio ir turi veikt. Kiek žinau seniau toks dalykas buvo. O gal komanda kiek kitokia, šito tiksliai neatsimenu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Sweet_Brother rašė:

Man rodos, kad galima taip. Jeigu žaidime turi kreditų tai parašyk komanda /unbanforume ar kažkas tokio ir turi veikt. Kiek žinau seniau toks dalykas buvo. O gal komanda kiek kitokia, šito tiksliai neatsimenu. 

Kažkas tokio yra, bet įspėjimus nusiimt nėra tokio dalyko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Danka_Malibu rašė:

Sita ideja yra tobula butu zjbs nes jeigu dbr nori nusiimti ispejimu negali o tik adminai forumo tegal nuiimti. Butu zjbs kad eitu nusiimti ispejimus nes butu mum lengviau ir adminam.

Galit ir patys nusiimti:

Įspėjimų nusiėmimas:

 

  • Jeigu norite nusiimti vieną įspėjimo tašką forume, siųskite SMS žinutę numeriu 1398 su tekstu sargisp Prisijungimo_Vardas (pvz.: sargisp Petras_Petrauskas). Žinutės kaina €0,29. Įspėjimų istorija nepasinaikins. Jeigu žinutėje įrašytas prisijungimo vardas nebus rastas mūsų forumo duomenų bazėje, pinigai grąžinami nebus.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2019-10-23 at 00:45, Dovydas_Innomine rašė:

Sveiki, taigi sugalvojau pasiūlymą forumui kuris mano manymu būtu naudingas forumo nariams/lankytojams.

 

Taigi, Kad Būtų galima nusipirkti forumo kreditus už kurios būtų galima nusiimti forumo įspėjimus/Atsiblokuoti.

 

 

 

Pasilieku teisė redaguoti tema.

 

 

 

FORUMO ĮSPĖJIMUS GALIMA NUSIIMT KIEK ŽINAU SMS ŽINUTE IR NEREIK JOKIU FORUMO KREDITŲ CIA. PRIEŠ

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...