Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukaz_City

Gili_Mintis

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Gili_Mintis
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV, cbug isvengimas
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: jo
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė: 17sec
  • Ar cheatino veiksmo metu?: jo
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 1-15 sec galutiniam epizode isvengia cbug su cleo (slidimas is neaiskaus pagreicio vietoj sustabdymo animacijos)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, visu pirma paminesiu, kad visose siose kvailose situacijose esu su full hp, tai koks tikslas isvis naudoti inv kai tu esi su full hp? Tuo labiau visas video yra sukarpytas po 2-3 sekundes kas ir atrodo, jog naudoju kazkoki inv, nors nelipo tik 1 is 3 ar 2 is 3 kulku.

 

0:01 visos trys kulkos buvo pataikytos man lipant ir galimai nelipo del lipimo animacijos, nes pasiziurek kaip uzlipu su delay, po pasokimo letai susilenkes tik uzsikabinu ir atsirandu virsuje

0:04 1 kulka lipo 1 ne, nezinau net nesimato is kur saudo, kazkur is sono tai gal per kampa saude del to 1 ir nelipo.

0:07 is 3 kulku lipo tik 1, nes sokinejau begdamas, o i mane saude i sonos tai galimai ir nelipo, butu saude ir priekio arba galo, kai mano begimo trajektorija butu tiesiai pries Paulius_Nfs tai viskas butu graziai sulipe, esi anticheat manau zinai, kad kai sokineji daznai kulkos nelimpa, o ypac kai saudo is sono, gali prasitestinti.

0:13 nelipo 2 kulkos del vertimosi ir stovejau priesais stulpa del kurio galimai irgi galejo nelipti.

 

Visosesituacijoje esu su full hp ir nelipo tik trecdalis kulku, tai koks man tikslas spausti inv ypac zinant, kai tu Lukai esi mires zonoje ir zinau, kad galimai mane filmuosi, kadangi zonoje is musu The ballas buvo like vos 4 ar 5 nariai.

 

 

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...