Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Eimantas_Linkevicius

Bmw_Stancework

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Bmw_Stancework
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmins šaudymas mieste ir be uniformos 1-3mėn blist.
  • Įrodymai: 

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    1.png

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nepykit kad kišiuos šaudyt gal nešaudai, nes to kuris rašo skunda gyvybės nesikeičia, bet man atrodo kad bičiuk cwalkini ir kiek atsimenu čia tai nėra leidžiama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Fellon_White rašė:

Nepykit kad kišiuos šaudyt gal nešaudai, nes to kuris rašo skunda gyvybės nesikeičia, bet man atrodo kad bičiuk cwalkini ir kiek atsimenu čia tai nėra leidžiama

Tai kad jokio C-Walk aš čia net nematau ką tu dar vienas sapnuoji? Prasivalyk akis tada kažką rašyk. Nemoka SS daryt ne mano bėdos. Nesikyšk kur nereikia. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 minutes(-ių), Bmw_Stancework rašė:

Tai kad jokio C-Walk aš čia net nematau ką tu dar vienas sapnuoji? Prasivalyk akis tada kažką rašyk. Nemoka SS daryt ne mano bėdos. Nesikyšk kur nereikia. Ačiū.

matosi ryškus c-walkas bičiuk, nebent pas jį tokios animacijos, aš tiesiog jį papildžiau, o ne sikišu nes kiti to gali ir nepastebėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Fellon_White rašė:

matosi ryškus c-walkas bičiuk, nebent pas jį tokios animacijos, aš tiesiog jį papildžiau, o ne sikišu nes kiti to gali ir nepastebėti

Vapšie tu rašyt neturi teises, ar tu susijas su tai? Taigi atims rašyma tau, verksi tada :D. Nežinojau kad kai nusitaikai jau C-WALK tipo :D. Sapnuotojai jūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Bmw_Stancework rašė:

Vapšie tu rašyt neturi teises, ar tu susijas su tai? Taigi atims rašyma tau, verksi tada :D. Nežinojau kad kai nusitaikai jau C-WALK tipo :D. Sapnuotojai jūs.

Tegul atima ;DDDD matos ryškus cwalkas durneli

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...