Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Velnio_Advokatas

Lumuxxxas_Heat

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Velnio_Advokatas
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Lumuxxas_Heat
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Ddosinimas
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: administratorius,teisesaugininkas(spd)
  5. Įrodymai (BŪTINA): 5b8bd47e22b06b4f0efc127fc070919d677.png7735e1ad28164324653eadfc9a2596a3771.png1f215cfe269c112430ab48b60dfbf995972.pngc5d7a3d5fe8bea51cd3faa22c1522d9a627.png/c5d7a3d5fe8bea51cd3faa22c1522d9a627.png
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
  7. Galit sutikrint ka /pzu dare,/loss velnio arba /loss Helster_Turbo. @Kornelijus_Kornis @Domas_Sliuuzas @Beliunas_Justas Papildau: Galit tikrint logus neatime jis is manes tu narku :DDDDD ka tu cia nesamones sneki :DDD tsg nervinies,kad su mafija isvezam tave i miska bei tyciojames kaip ir is taves tyciojasi shulei.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

:DDDDDDDDDD Galvojau esu matęs visko, bet dėja. 

Mes su kolega @Danger_Dovydas (aš Kovalskis jis Škiperis) gaudėm jūsų mafija ir atiminėjom narkotikus prieš jūsų visus grobimus ir t.t, tada tu ir tavo pasiuntiniai pradėjot mus rišti ir šjp vežiojot nahaliaviai(galėsim pakartot) . Todėl mes su Škiperiu nusprendėm padidint apsukas ir atimt dar daugiau narkotikų, taip nupisau 30k heroino iš tavo draugelio. Tada parašiau šią lemtingą frazę kurią matome tavo nuotrauke :) 

Apie joki ddosinima net nebuvau užsiminęs, tiesiog bandymas nuverst :)

 

@Domas_SIiuuzasiš klaidų mokomės tų pačių nekartojam, gero vakaro jaunimas.

 

PAPILDOM:

taip nupisau 30k heroino iš tavo draugelio

 

Perrašyk 10kartų į lapelį savo kol suprasi ;)

 

Pildau: Kitoje nuotraukoje matome kaip jūs mane surišot vėl ir /pee aš neturėdamas ką veikt nusprendžiau eit nuo pc visgi ryt į mokyklą.. buvau mandagus palinkėjau labos, o laidą ištraukt iš kabėlio visi mokam

 

@Beliunas_Justas manau tu tikrinsi šį skundą, atkreipkime dėmėsį į reakcijos skaičių, tai tik įrodo, jog reaguoja dauguma iš mafijų, nes jiem tai aktualiausią narkotikų atžvilgiu, matau tik bandymą nuverst

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 32 minutes(-ių), Velnio_Advokatas rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Velnio_Advokatas
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Lumuxxas_Heat
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Ddosinimas
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: administratorius,teisesaugininkas(spd)
  5. Įrodymai (BŪTINA): 5b8bd47e22b06b4f0efc127fc070919d677.png7735e1ad28164324653eadfc9a2596a3771.png
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
  7. Galit sutikrint ka /pzu dare,/loss velnio arba /loss Helster_Turbo. @Kornelijus_Kornis @Domas_Sliuuzas @Beliunas_Justas Papildau: Galit tikrint logus neatime jis is manes tu narku :DDDDD ka tu cia nesamones sneki :DDD tsg nervinies,kad su mafija isvezam tave i miska bei tyciojames kaip ir is taves tyciojasi shulei.

Sveiki, kadangi buvau susidūręs su panašia situacija, prisidedu prie šio skundo. Įrodymai yra maždaug mėnesio senumo, todėl tai vyko visai nesenai ir gali būti pravartūs. Nenorėjau rašyti skundo tada, nes būtų man iš vis žopa, tačiau dabar man visiškai nesvarbu ant žaidimo tai pridedu ir aš įrodymus. 

Video:

Spoileris

 

Nuotraukos: (matosi kai mane daro /pzu ir dar parašė į chat'ą ir kyla loss'tas)

 

 

Kaip tau Lumuxxai Cesaris šiandien rašė į /sms, kad dėl tokių dalykų kompiuteriai yra atimami, lauk svečių ;) Kuriuos ddosiną galiu patarti parsisiūsti "wireshark", jei nežinote kas tai - pasiskaitykite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Pauliux_Sauliuxx rašė:

Sveiki, kadangi buvau susidūręs su panašia situacija, prisidedu prie šio skundo. Įrodymai yra maždaug mėnesio senumo, todėl tai vyko visai nesenai ir gali būti pravartūs. Nenorėjau rašyti skundo tada, nes būtų man iš vis žopa, tačiau dabar man visiškai nesvarbu ant žaidimo tai pridedu ir aš įrodymus. 

Video:

  Slėpti turinį

 

Nuotraukos: (matosi kai mane daro /pzu ir dar parašė į chat'ą ir kyla loss'tas)

 

 

Kaip tau Lumuxxai Cesaris šiandien rašė į /sms, kad dėl tokių dalykų kompiuteriai yra atimami, lauk svečių ;) Kuriuos ddosiną galiu patarti parsisiūsti "wireshark", jei nežinote kas tai - pasiskaitykite.

Čia tipo įrodymai kažkokie?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...