Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Larry_Publik

Frozen_Inferno

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Frozen_Inferno
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Fast lipimas.cs / INV
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: NE
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    46bc4acfa5e7e3b088b418c56fb32ce4693.png

     

  • Ar cheatino veiksmo metu?: TAIP
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:01 - 0:04 - Šaudo ir lipa, // 0:05 - 0:09 - Greit užlipi // 0:11 - 0:19 - Greit užlipi ant tos dėžutės. // 0:22 - 0:26 - Vėl greitai užlipi // 0:27 - 0:33 - Nušoki padarai žala ir tau nelimpa 7kulkos. 4hp ir vėl nelimpa daug.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

???????????????????????????? Koks dar fast climbing? visose vietose uzlipu ant dezes ir stoviu, niekur nejudu, nes dar nebunu uzlipes gal cia mano pedas buginasi per pzu. Pirmoje situacijoje, paziurek kiek laiko lipau ir tik tada pradejau saudyti, dar ispradziu 1 kulka i mane pataike, tai jei pataike vadinasi jau buvau uzlipes, nes jei nebuciau uzlipes kaip i mane butu pataike? O del to inv, tai paveluotai priemiau zala tiesiog, pasiziurek i mane saudo gal 6 zmones, begu ir sulimpa kulkos iki 4hp, o poto vel uzlagina ir ant galo vel priemu visa zala ir mirstu, tai koks cia dar inv?? tiesiog zala priemiau veliau, nes lagino.

 

Va, visus clipus isnaujo perziurek ir pamatysi, kad uzlipu ant dezes ir palaukiu gal 1sec, nes tuo metu lipu, o tau per /pzu mano pedas susibugines

 

50928f3b079f5d6b90912d9f17c98f12171.png

940048c934e7ea7fc72dba81b17e5b24923.png

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...