Eiti į turinį
Viena_Meile

Jūsų kompiuteris, jo pliusai ir trūkumai.

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučei, galvoju, hebra nori paflexint, vis gi sarge randamės, pats neflexinsiu, nes neturiu nieko per daug rimto, tai va pasigiriam ką slepiat savo dėžėj.

 

Mano kompiuteris:

CPU: Ryzen 5 3600

GPU: RX 580 saphire nitro+ 8gb

RAM: DDR4 16GB 2666hz

MB: Asrock A320M pro4

HDD: 750gb

SSD: 256gb

Monitorius: AOC C24G1 144hz

 

Patį kompiuterį pirkau prieš ~8 mėnesius, monitorių turiu nuo lapkričio. Čia yra mano tik 2 stacionarus kompiuteris, pirmas buvo gal prieš ~7-8 metus, ir dabar nusipirkau antrą. Iš tikrųjų džiaugiuosi šiuo pirkiniu, nes visada naudodavau laptopus ir dirbti su photoshopu/sony vegasu būdavo tikra kančia. Džiaugiuosi monitoriumi turbūt labiausiai, mokėjau 170e, bet puikiai atitinka jo performance. Tikras kaifas žaisti prie 144hz monitoriaus. Pradžiai turėjau 1666hz jei neklystu ramus, ir tik 8gb, o greičiausiai jūs visi žinot, kad ryzen cpu mėgsta ramus greitus, teko keisti ir yra visai kiti reikalai. Va viena fotkytė mano mažiuko: 

Tai taip drūtai tariant - PLIUSAS: Greitas, galingas kompiuteris, jei tektų pirkti dar sykį tikrai pirkčiau tokį kompiuterį, ir jau tikrai nebesirinkčiau laptopo. MINUSAS: Kaip ir kiekvieno stacionaro - problema, persivežant, ir iš tikrųjų norėtųsi gal keisti motininę, pirkti 7 ryzeną. 

748825a32ed93798b96d36838b0efb07138.jpg

Redaguota , redagavo Viena_Meile
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sena tema, bet kaip nors. Jei pirkai kompiuterį šita jau surinkta iš kažkokios svetainės tai turbūt prastas tavo psu/korpusas.

Asmeniškai pats susirinkau nes tuom užsiminėju ir buildinu žmonėms.

CPU: Ryzen 5 3600

GPU: GTX 2070

PSU: SilentiumPC L2 600w (pusiau modulinis)

RAM: Ballistix 2x8gb 16gb. 3200mhz

Motherboardas: MSI Tomahawk Max

SSD 240gb, HDD 1tb. 

Klaviatūra aula mechanical demon king su blue switchais, o pelytė patriot viper apie 30 eurų. 

Ko reikėtų tai monitoriaus 144hz. 

89e581d482a54ecf6e57beb1dee6f97e200.jpg

Redaguota , redagavo John_Heredity
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...