Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Mantas_Zalgirietis

7:1 po 5 metų

Rekomenduoti pranešimai

prieš 11 valandas(-ų), Garis_Kaminskis rašė:

Jei Pana stoty, tai gal ji ten dirba 50e/30min nemanai? :4_joy: tai nemanau kad ten   ir persekiojimas, gal jaunuolis lėkė paslaugų įsigyt ;) 

taylor swift grammys 2015 GIF

Na, iš jaunuolio girdėjau, kad jis vairuoja betmeną, todėl gali gauti bet kurią. Tad, kam jam mokėti už prastesnę paslaugą kurią įsigydamas gali susirgti nežinia kuo, kai gali tariamai nemokamai gauti saugesnę paslaugą ? :30_no_mouth: #win#win#4u

prieš 11 valandas(-ų), Joes_Dream rašė:

Aš ten ne apie sporto treniravimasi kalbėjau, savo photoshop įgūdžius lavinau :D

Legendinis video, legendiniai kovai. INFORMACIJA VISIEMS ŽIŪRINTIEMS, ŽALGIS GALE IŠKRAIPĖ MANO ŽODŽIUS, NESAKIAU JOG ŽALGIS MĖGSTA PALAIKYTI KOVĄ SĄŽININGESNĘ.

1:20 pažiūrėk :))))

prieš 10 valandas(-ų), Domaxz_Intensive rašė:

Atsiimu zodzius apie ramybes taka, mane pakiso

Žodis ne žvirblis :13_upside_down:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2020-04-24 at 09:15, Garis_Kaminskis rašė:

Nežinau, bet man atrodo jūs kažką čia maišot, aš esu sakęs, kad galiu gaut bet kuria, o ką ten tas jaunuolis kuris taip pat vairuoja betmena yra sakes, nežinau ir realiai neįdomu. Jei tau įdomu susirask ir pasiklausk. Aš tiesiog sakau savo nuomone. Jei Pana pastoviai stovi stoty, viskas akyvaizdžiai  aišku ką ten ji veikia. taylor swift iheartradio music awards 2019 GIF by iHeartRadio

uzsiciaupk virginas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...