Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kauno_Baryga

Nick name pasikeitimas

Ar jus norėtumėte?   

56 balsai(-ų)

  1. 1. Ar jus norėtumėte?

    • Taip
      27
    • Ne
      29


Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 valandas(-ų), Mister_Taksi rašė:

Tai kuriantis nicką turėjai apie visą tai pagalvot, kad nebūtų ateityje gėda. Kitas dalykas, apscaminsiu puse servo, pasikeisiu nicką ir op, aš dingau. Tikrai ne, o jeigu ir įmanoma apie tokį dalyką galvoti, kaina tikrai nebūtų tokia maža kaip dabartinei ekonomikai

Surenki įrodimus, jog apgaudinėja ir padaryti už apgaule nebutu galimybes pasikeisti V_P arba išsipirkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Citata

9. Ar įmanoma pakeisti žaidėjo slapyvardį (nicką) arba perkelti viską į kitą paskyrą?
Techniškai tai yra įmanoma, tačiau dėl tam tikrų priežasčių, kurių negalime atskleisti, mes to nedarome.

Nemanau,kad darys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Aivaraz_Cross rašė:

Esu prieš! Įdeja nemanau, kad yra reikalinga, nes jau čia tavo bėda kokį nicką susikūrei. Bumeris tuo tikrai neapsikraus, nes tai padaryt yra nemažai darbo. Įdeja gal ir turi porą pliusų, bet ją lenkia vien minusai. Dėkui už pasiūlymą!

Pagalvok, pasikeli į 1m xp ir supranti kad nick toks prastas. Tai dabar reikia nauja acc kurtis ir pagalvojus kiek laiko praleides prie acc tai net pykta darosi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Kauno_Baryga rašė:

Pagalvok, pasikeli į 1m xp ir supranti kad nick toks prastas. Tai dabar reikia nauja acc kurtis ir pagalvojus kiek laiko praleides prie acc tai net pykta darosi 

Na suprantu, bet reikia galvot apie ateitį. Pasiūlymo Bumeris nepadarys, esu įsitikinęs 100%. Iš dalies sutikčiau, bet atsirastų labai daug nesamonių ir apie ,,scammerius" eina kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Aivaraz_Cross rašė:

Na suprantu, bet reikia galvot apie ateitį. Pasiūlymo Bumeris nepadarys, esu įsitikinęs 100%. Iš dalies sutikčiau, bet atsirastų labai daug nesamonių ir apie ,,scammerius" eina kalba.

Scammeriams surinkus įrodimus uždrausti keistis V_P. Forume sukurti nauja skylti, pateikti įrodimus kad apgavo ir tokia paslauga uždrausti daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...