Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukaz_City

Pasiūlymai serveriui ir DPKT teisėsaugos taisyklių pakeitimas.

Pirmas pasiūlymas  

114 balsai(-ų)

  1. 1. Pirmas pasiūlymas

  2. 2. Antras pasiūlymas

  3. 3. Trečias pasiūlymas

  4. 4. Ketvirtas pasiūlymas



Rekomenduoti pranešimai

prieš 6 minutes(-ių), Lukis_Bagdonas rašė:

Nevaidink cia geruoliu, ir nejunk to durniaus dar apsimesk, kad nezinai kas tas nametagas

Aš tau sarge ne naujokas, kad nežinočiau, bet tai nereiškia, kad aš tai naudoju,.

 

prieš 22 minutes(-ių), Lukis_Bagdonas rašė:

Oi patinka situ teisesaugininku asareles, bandai paįvairint jų kasdienybę, duodi biški spaudimo ir verkimas prasideda, tas swatu dyrikas tai vapse kosmosas, naxui jis ten vps vadovauja, jeigu tik tesugeba ieskomi sarasa valyt ir nieko naudingo kas paivairintu zaidima uzsiimt. /suristi komanda yra su tikslu, kad naloga ismusinetumem o ne siaip sau, cia jau jusu bedos kad ziopliai esat ir nesugebat isgelbet savo korisu, su jusu tokiu mastymu ir galesit tik ieskomo sarasa valyt ir sedet tpvipe ir narkotikus tikrint

Esi buvęs NGPT narys, turėtum jau normaliai suprasti ko reikia, o ko nereikia, bet kaip matau esi visiškai.... ir rašai nesąmones, jums /suristi komanda skirta tik grobti žmonems, o ne išsimušti visokius nalogus, nes niekas ir neišsipirks iš jūsų nalogų, tai galit pamiršti. Nei žinai kas yra teisėsauga nei ką, sėdi savo mafijose ir cheatini ir vaidini kietą, kad viską žinai, bet su tavo protu dirbti tik gaisrininku. Kalbi apie kitus Direktorius, bet sugėbi tik pasiimti mafijų/gaujų Direktorius ir leavinti ankščiau nei leidžiama, kai juos pasiimti nėra ką veikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Lukaz_City rašė:

@Bronius_Sanchez baik reikštis, lyg būtum koks teisėsaugos atstovas, kiek galima? pailsėk 

 

Apsiverk, kad susifailinau, matau visiškai blind esi, nes jau gal virš 100trfk pravedžiau ir nebuvo tokių bajerių, bet tu gyveni praeitimi. 

 

Ai btw: kuom tai susije su pasiūlymu? ar tiesiog pačiam grūzas atėjo, kad tik bandai pastumt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Bronius_Sanchez rašė:

Apsiverk, kad susifailinau, matau visiškai blind esi, nes jau gal virš 100trfk pravedžiau ir nebuvo tokių bajerių, bet tu gyveni praeitimi. 

 

Ai btw: kuom tai susije su pasiūlymu? ar tiesiog pačiam grūzas atėjo, kad tik bandai pastumt?

Vietoj to, kad patylėtum tu čia rašinėji visokias litankes. Dėl tavęs dabar visa teisėsauga šmeižia ir mus vadina "myzniais" nebūtum čia rašęs gal būtų kitaip. 

O kalbant apie idėjas dėl 4 pasiūlymo yra šiek tiek minusų, o taip visai nieko. Darykit, gal mums daugiau veiksmo bus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu matosi kaip tokiam broniui davus spd kur gali gaudyti su nrg bėglius galvoja blemba koks aš gerulis gaudau bėglius su nrg po to užsiemu saviveikla tu pats pamastyk jeigu tau to nereik tai nors gėdos taip nesidaryk čia gal kitiems patiks toks atnaujinimas atsiras daugiau veiklų o kaip aš Buvau daugiausiai laiko pats teisėsaugoje aišku patiko bet ir nusibosta ta pati rutina neįdomu dirbti vieną teisėsauga ir viskas nu nebent tau ten koks duoda spd ar stt ir ten jau tipo išsikeli save į aukštumas kad gali narkus tikrinti neuždedant įtarimo lygio nu tai čia visiškai nieko nėra patys pagalvokit ne jūs vieni šitam serveryje žaidžiat ir ne tu vienas teisėsaugininkas esi kuris nenori tokio atnaujinimo geriau leavintum ta sargą neveltui 14metų eitum geriau nuotoliniu labiau mokintis negu sarge narkus tikrinti neuždedant įtarimo jam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Adam_Lambert rašė:

Nu matosi kaip tokiam broniui davus spd kur gali gaudyti su nrg bėglius galvoja blemba koks aš gerulis gaudau bėglius su nrg po to užsiemu saviveikla tu pats pamastyk jeigu tau to nereik tai nors gėdos taip nesidaryk čia gal kitiems patiks toks atnaujinimas atsiras daugiau veiklų o kaip aš Buvau daugiausiai laiko pats teisėsaugoje aišku patiko bet ir nusibosta ta pati rutina neįdomu dirbti vieną teisėsauga ir viskas nu nebent tau ten koks duoda spd ar stt ir ten jau tipo išsikeli save į aukštumas kad gali narkus tikrinti neuždedant įtarimo lygio nu tai čia visiškai nieko nėra patys pagalvokit ne jūs vieni šitam serveryje žaidžiat ir ne tu vienas teisėsaugininkas esi kuris nenori tokio atnaujinimo geriau leavintum ta sargą neveltui 14metų eitum geriau nuotoliniu labiau mokintis negu sarge narkus tikrinti neuždedant įtarimo jam

Kas tas SPD? kokios aukštumos, esu toks pats kaip visi, išreiškiu savo nuomonę, o jei nepatinka perskaitai ir užtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...