Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Nedas_Deaglas

Smulkus patobulinimas teisėsaugai

Ar to reikia?  

19 balsai(-ų)

  1. 1. Ar to reikia?

    • Taip.
      16
    • Ne.
      3


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, dirbant teisėsaugoje, pastebėjau, kad reikėtų smulkaus atnaujinimo, kai darant /sekti komandą žaidėją kuris yra su /bega statusu parodytu ekrane kada jį surakina, kartais būna apmaudu kai atvažiuoji pas bėglį ir jis jau būna surakintas. Siūlyčiau, kad ekrane parodytų panašiu principu kaip: ''Sekamas žaidėjas neteko gaudomumo lygio''. T.y kai surakina bėglį ekrane parašytų: ''Sekamas bėglys surakintas''

Tie kas dirbate teisėsaugoj manau puikiai suprantat apie ką rašau, žinoma manau nesu vienas, kuris esu užsibindinęs /begliai, kad matyčiau ar dar reikia pagalbos gaudant beglį ar ne.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 valandas(-ų), Nedas_Deaglas rašė:

Sveiki, dirbant teisėsaugoje, pastebėjau, kad reikėtų smulkaus atnaujinimo, kai darant /sekti komandą žaidėją kuris yra su /bega statusu parodytu ekrane kada jį surakina, kartais būna apmaudu kai atvažiuoji pas bėglį ir jis jau būna surakintas. Siūlyčiau, kad ekrane parodytų panašiu principu kaip: ''Sekamas žaidėjas neteko gaudomumo lygio''. T.y kai surakina bėglį ekrane parašytų: ''Sekamas bėglys surakintas''

Tie kas dirbate teisėsaugoj manau puikiai suprantat apie ką rašau, žinoma manau nesu vienas, kuris esu užsibindinęs /begliai, kad matyčiau ar dar reikia pagalbos gaudant beglį ar ne.

 

Tikrai pritariu.Nes aš nenaudoju keybindo kad pamatyti beglius butu tikrai lengviau dirbti ir suzinoti kada beglys pagautas,surakintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...