Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Bence_Carbon

T.R.V naują ginklų krovinių gabenimo priemonė

Apklausa  

44 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariate?

    • Taip
    • Ne, pasisakysiu komentaruose


Rekomenduoti pranešimai

Prieš, kadangi traukinys tai ne mašina, jeigu surakinsi traukinį tai jis dar riedės per puse žemėlapio kol galiausiai sustos. Su kliūtimis neina stabdyti, kadangi traukinys važiuoja kiaurai pro viską. Taip pat idėja bedabaigta, tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Pauliux_Sauliuxx rašė:

Prieš, kadangi traukinys tai ne mašina, jeigu surakinsi traukinį tai jis dar riedės per puse žemėlapio kol galiausiai sustos. Su kliūtimis neina stabdyti, kadangi traukinys važiuoja kiaurai pro viską. Taip pat idėja bedabaigta, tai tiek.

Keletas mašinų ant bėgių ir sustos, čia problema iš jūsų pusės kad nesusikomunikuojat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Įdomiai skamba, bet bus sunku užšokti ant to traukinio. O kitas dalykas yra mašinisto darbas, kuris važinėja su traukiniu, tai ką daryt su jo darbu? Nes yra bėgiuose vietų, kur tik vienas traukinys gali pravažiuoti, o jeigu važiuotų abu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Dean_Washington rašė:

Keletas mašinų ant bėgių ir sustos, čia problema iš jūsų pusės kad nesusikomunikuojat.

Matau nesupranti ką rašiau arba tiesiog neįsigilinai. Tame ir yra esmė jog traukinys važiuoja pro VISKĄ kiaurai ir tavo tos kelios mašinos jo nesustabdys. Čia man lyg pačio gta padaryta jog per tam tikrą laiko tarpą traukinys tik sustoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Pauliux_Sauliuxx rašė:

Matau nesupranti ką rašiau arba tiesiog neįsigilinai. Tame ir yra esmė jog traukinys važiuoja pro VISKĄ kiaurai ir tavo tos kelios mašinos jo nesustabdys. Čia man lyg pačio gta padaryta jog per tam tikrą laiko tarpą traukinys tik sustoja.

Mašina nėra objektas todėl nepervažiuos kiaurai pvz. kliūtis (taip), ir žinau apie ką kalbu, nes pats esu bandęs freeroam serveriuose.

 

edit: pauliuxai baik free postint, dq :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...