Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arnas_Anatomys

eskome atejviu sarg.lt serverije 1 dalis :O

Rekomenduoti pranešimai

svejki šiandien eskosime atejviu sarg.lt serverije. notraukos visos daritos mano samp.sarg.lt:77777 serverije. aiskinsimes ar atejviai egzistoja ir musu serverije.

 

viskas prasidejo nuo sios @Kestas_Smaukauskis zinutes, kuri priverte mane susimastiti. 

 

Pf4clOt.png

 

nusprendzeu isaiskinti iki galo - AR ATEJVIAI EGZISTOJA. todel pradejau nuo nuotrauku darimo. pirmeuse teks apzvelgti area 69 samp.sarg.lt serverije.

 

RYFFXgr.png

 

atejviu nematiti..... teks nuvikti prie ftb bazes... los santos

 

a4vFtxm.png

 

neradome ne givos dvasios... gali buti kad atejviai slepiami SAN FERO MIESTE !! ce atvikes radau kampe stovinti zmogu bet gali buti kad jis kazka slepia....

 

DfyDrzK.png

 

nueJES I ATNRA AUKSTA APTIKAU TAJ KAS MANE SUKRETE..!!! VEZLIS LAJKOMAS PER PRIEVARTA IR BIJEU, KAD jis GALI BUTI ATEJVIS bet dar neisaiskinau...

 

SFHmoDg.png

 

ir tada iviko taj kas nesitikejau jog iviks......... AS APTIKAU ATEJVI :OOOO ROBERTAS_VELNES IRA ATEJVIS !!!!!!!!!!!!! 

 

YxXihE0.png

 

aciu kad skajtete pirma dali idejau dauk darbo dauk nutorauku... antroje dalije aiskinsimes iki galo is kur acirado sitas atejvis! @Mantas_Mepka kokia jusu kajp pagrindinio experto paronarmaliose rejskiniose nuomone? is kur acirado sis atejvis?!

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...