Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edvinas_Exelis

Mafijų,gaujų finansavimo gražinimas

Ar reikia gražinti finansavimą?  

35 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia gražinti finansavimą?



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi mano gerbėjai, 

 

Iš temos pavadinimo jau turėjote suprasti apie ką šioje temoje pliurpsiu. Sustabdžius mafijų/gaujų finansvimą nusikalstomoms grupuotėms sumažėjo noro kurti veiksmą. Renkant m/g direktorių veiksmo nebelieka. Esama sistema serveryje grobti nevilioja. Už 15 min išlaikytą įkaitą gauni fuckin 1 mln. man atrodo tai pasityčiojimas. Kodėl per vienus "avigalvius" turi kentėti visi? Apie gaujas išviso tylių, jokio tolko jiems ką nors organizuoti. Už tą buginimą DPKT turėtų bausti direktoriaus įspėjimais, o ne visas grupuotes ir panaikinti papildomas pajamas. Užšaldžius SWAT šiek tiek apsilygins TSSG prieš Mafiją. Bus tik daugiau noro juos organizuoti ir pasiimti lengvesnius pinigus. 

 

Arba @Admin_Bumeris padidinkite išpirkas nuo 1 mln. bent jau iki 5 mln. (atsižvelgiant į išlaikymo laiką.) iš teisėsaugo fondo, kad nebūtų tos 15-30 min. veltui. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš manau, kad tema nėra reikalinga, o galėtu geriau Bumeris padaryt, kad išpirkos suma būtu didesnė arba padaryti sistema, kad pvž pagrobus žaidėja turėtu mafija išlaikyti pvž tos 15min ir jeigu išlaiko iš M/G fondo į darbo fondą ateitu tam tikra suma (Suma galėtu susitarti DPKT su Bumeriu), dabar dėl gaujų kaip darytu gaujos veikla t.y imtu PD ofisą, banką ir parneštu bent puse kuprinių gautų už ta veiksmą iš M/G fondo tam tikrą suma (Kaip ir minėjau suma galėtu susitarti DPKT su Bumeriu), šita įdėja galėtu padaryti ir mafijom turbūt, bet mafijos gali grobti žmones, o Gaujos ne todėl siūlau taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 31 minutes(-ių), Vygantas_Taspats rašė:

Aš manau, kad tema nėra reikalinga, o galėtu geriau Bumeris padaryt, kad išpirkos suma būtu didesnė arba padaryti sistema, kad pvž pagrobus žaidėja turėtu mafija išlaikyti pvž tos 15min ir jeigu išlaiko iš M/G fondo į darbo fondą ateitu tam tikra suma (Suma galėtu susitarti DPKT su Bumeriu), dabar dėl gaujų kaip darytu gaujos veikla t.y imtu PD ofisą, banką ir parneštu bent puse kuprinių gautų už ta veiksmą iš M/G fondo tam tikrą suma (Kaip ir minėjau suma galėtu susitarti DPKT su Bumeriu), šita įdėja galėtu padaryti ir mafijom turbūt, bet mafijos gali grobti žmones, o Gaujos ne todėl siūlau taip.

šita įdėja manau labai gera ir sąžiningiausia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...