Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Burrito_Dievas

Gycka_Ksd

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Gycka_Ksd
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: improved deagle
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: 24h
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė: 
  • 47e3a40263230448599716173b493f58.jpg
  • Ar cheatino veiksmo metu?: taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visas video
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai supratau, spaudinėjau tiesiog ta c raide ,kaip ir minėjai cleo gal ir nereikia spaudinėt ar nezinau kaip ,bet veiksmą nutraukiau su C  spaudinėdamas loss 3.86 sakysit nedaug bet vidutiniškas mano 0.86 buna ,o jei ciut daugiau laggas, o kitas dalykas ,kad cia nebent Cbug ,bet cbugas kur istisai spausdineji  ar ne? O ta ka tu įkelei ,tai C spaudinėjimas tiesiog ,tai nezinau kuo čia tas improved deagle gali padėt ,kai ta patį veiksma galima atlikt mechaniskai su C raide

Prašiau daryt pzu nedarai,o ka man rodei tai tu CBugini tiesiog ir dėl to pavargsti ,o kaip aš rodau tu nežiūri ,tai ką aš noriu pasakyt ,kad tu visiškai nesekdamas kulkos animacijos spaudinėji c ir cbugini arba dar spaudi space ir pavargsti ,o aš tiesiog palaukiu kazkiek laiko ir viskas buna tvarkoj aišku slidimas yra ,bet nuo C spaudinėjimo imanoma ir nepavargt ,bet kaip ir sakiau darytum pzu kaip prašiau butu gal aiškiau ka noriu pasakyt

Ir netgi peržvelgiau video ,akivaizdziai matos ,kad stipriai per greit spaudi C raidę dėl ko ir pavargsti ir cbugini tiesiog ,o ne nutraukinėji animacija su c

Žodžiu nieko gero tu čia neparodei ,gal nebent Cbug ir galima įžvelgt ,bet daugiau tai nematau ką tau daugiau ir pasakyt iš tuščio į kiaura mėtai bandydamas įrodyt ,tikriausiai pats nelabai suprasdamas ką ,bet jei gausiu už cbug blist tai bajeris bus ,tačiau to Cbug čia nelabai yra tik animacija atsišaukia su C

Nesu kaltas dėl to ,kad sėdi teisėsaugoj gaudai bėglius ,o ne šaudais dm ar kariauji mafijose/gaujose didžiaja dalį žaidimo laiko ir ne deagle improvment ,o shooting skills improvment nebent ;) tai tiek labanakt

Ir čia tarp kitko toks priedukas 

Čia nepakako visiskai ta patį dare c spaudinėjo ir taip pat viska rodė ,tai tikiuosi tokio pat sprendimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...