Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Augis_Darty

Dimitry_Garvezys

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Dimitry_Garvezys
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim skin ignor / inv
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Nea.
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Buvo.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

    14gsUjO.png

     

  • /info lentelė:  https://imgur.com/a/dqt991B
  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip.
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina :Jo pačio nuotraukoje, matosi viršuje, kad yra ignoruojami cosa nostra skinai.(JIS BANĄ GAVO JIS IR ĮKĖLĖ TOKIĄ NUOTRAUKĄ) o video nuo 0 iki 12 sec INV

 

 JEI SAKYSI, KAD UŽ MAŠINOS SLĖPĖISI, TAI NESISLEPĖ, NES ŽMOGELIUKAS JUDĖJO TAIPOGI DAR Į PRIEKĮ IR JEI BŪTŲ MAŠINA VIZUALIAI TIEK NEMATYTŲ PLOTO PER KIEK JIS ŠAUDO IR GAUTU BENT VIENĄ KULKĄ. 

 

Pildau: Sakai negali naudoti, bet naudoji, nes parašyta, jog COSA NOSTRA SKINAI (IGNORUOJAMI)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gaila kad nepasidariau ss, kad buvau uz mašinos įkeltum ilgesnį video matytyme kad viskas lipo ir tik už mašinos pasislepiau niekas nebelipo, netgi matose chate, kad žiurėjai iš ankčiau pzu ir man viskas lipo, tą mašiną kiekvienam rodo skirtingai o man rodė prieš mane ir tik atsistojus gaunus stunus nuo kulku, bet vistiek ju neprieme dėl mašinos nėra tolko spausti inv prieš tiek žmonių dar kai tiek prieš tiek už manęs yra mano mafijos nariai, o dėl pabėgimo į priekį tai nebuvau pilnai už mašinos atsivartojau šaudydamas už jos pabėgau truputį arčiau jos,kad nušaučiau paskutinius likusius ,dėl ignor tai buvo tiesiog užrašas kuri ir pats gali pasidaryti, nes nėra jokių įrodymų, kad naudoju aim tai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...