Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dillon_Danis

Augis_Darty

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:  @Augis_Darty
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: silent aim, spread + lazeris
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    9799426c4cd83b600a12f76122d3d53d926.png

     

  • Ar cheatino veiksmo metu?: taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visas video. nuo pat video pradzios saudo su spreadu is 27 atstumo non stop be perstojo ko pasekoje prasnesa uz lazeri.

pildau: tu nebutum i ji visko pataikes net jei jis ir vietoj stovetu ir nejudetu, nes atstumas yra didelis. paskutine kulka tai isvis buvo pataikyta kai jis vos matesi ir jau buvo beveik pasislepes uz vilos.  btw nesijaudink, nepamirsim taves. busi atsimintas visu, kaip nupustas aurexo.

 

pildau2: taigi nebekelk tu savo temu nesamoningu. cia dvi ir visiskai skirtingos situacijos palyginus tavo su mano + pagrindine esme ne lazeri o tame kaip tu kulkas pataikai. negaisink mano ir savo laiko dekui

 

p.s: ironiška, kai kalba pacas apie nolifinimus, kuris į dieną vos ne po 3, 4h praleidžia prie sampo. eik galvą pravėdink nebliovęs kaip cielka, sušutęs pagalį.

Spoileris

1.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

priviet čigoniukas,

Čia dėl ko turėčiau būti nubaustas? Dėl lazerio ar spreado? Už lazerį tavęs 2x jau nenubaudė, tai ir čia ne išimtis. Dėl spreado bėgo ne šonais, o viena tiesia linija, tai susaudyt, tas pats kas ir ant nuo žemės ant juodo 4 kulkas ;) 

 

Keli už tą, dėl ko maziniesi n metų cypliau.

 

Kokį aš tavo laiką gaišinsiu? Nolaifinimo? Diena iš dienos akių nuo kompo nenuleidi apie ką mes šnekam cypliau

 

Tai lošiu, nes drk pasiemęs esu prieš tokius loxus kaip tu !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...