Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Augis_Darty

Aslan_Mashadov

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Aslan_Mashadov
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: TAIP
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė: https://imgur.com/a/jR7sEju
  • Ar cheatino veiksmo metu?: TAIP
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Abu pilni kirpti video.

Pildau: Neapsimetinėk čia vargšeliu, nuskriaustasis.. Su jokiu silentu aš nešaudau išvis. Ten buvo mašina kurioje buvo sėdėjo už vairo žmogus(matosi video, kad stovi žalia savana) aš buvau užšokęs ant jos ir išbėgau į karo lauką, pradžioje tu mane matei ir pataikėi kulką, o aš į tave šaudydamas buvau esc, nes čia yra bumerio bairiai su mašina. Bet tau juk viena kulka sulipo vistiek :) o paskui, kai pamatei, kad mirsi įspaudėi inv

 

P.s Gerą tu čia prikolą skėlėi, kad bandau tave prigaut su nelimpančiom kulkom, prajuokinai cypliau.

 

Nu va dabar pademonstruosiu situaciją, kodėl manęs tuo metu nesimatė, bet juk kulkos, tai visos turėtų sulipt :)

1ASMUO

 

PER /PZU KAIP VISKAS MATOSI

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

atkreipkit demesi visame video kulkos limpa visu apart augis darty.

idomus dalykas, kad antrame video kulkas gaunu taipogi is darty (kurios aisku nekimba), paziurekit antrame video i sistemoje pataikytu kulku rodoma atstuma. kulkos yra pataikytos is 5m, ko pasekoje ir taip yra aisku, kad zaidejas, kuris i mane saudo turetu buti salia manes (jei vos ne prie pat), bet darty sioje situacijoje apskritai nesimato nors video pradzioje mateme kad jis bego i desine puse. atreipkit demesi i 0:03 sekundes pataikyta kulka is darty (Augis_Darty ,,Desert Eagle'' 15k. -> Aslan_Mashadov), sioje vietoje kameros field of view yra didesnis ir si kulka buvo pataikyta is darty, kurios atstumas buvo 5m, bet darty sioje vietoje apskritai nesimato. primenu, kad mano bendradarbiai, kurie saude i augis_darty nuo 0:02 sekundes taipogi nebesaudo jo, nes jis tikriausiai mires, taciau jo kulkos vistiek mane pataiko. kaip??

 

viskas paprasta.

darty ta pacia diena buvo nufilmuotas uz silent aim, as ji ikeliau ir zinoma ta pacia diena sekanciam kare man nekimba kulkos vien tik jo (primenu kad karas truko virs 1h).

o cia yra zaidejas, kuris naudojo tas pacias nelegalias modifikacijas (silent aim) ir mane uz tai ikele. primenu, kad uz tai jis gavo vdb.

PILDAU

 

nuo to karto kada darty valdzioje as gaunu blistus vien tik tada, kada jis i mane saudo :DDDDDDDD kaip taip imanoma? sutapimas tikriausiai, jo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...