Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

White_Panther

Var_Good

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje:  @Var_Good
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: TankMod
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip.
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    1.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : -
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tas krovinys, buvo man kitoj vietoi, jis buvo už tvoreles. Nes Muitines pareigunai numute ta fura ir man rodė priekabą, už tvoreles kur ir fura buvo bet ta priekaba buvo tiesiog skersai susibuginus o šitoi vietoi man nieko nebuvo. [Prašyčiau daugiau įrodymu nes už tokius įrodymus banint kas papuola nežinau, patis žinot kad ta krovyni kartais rodo skirtingai žmonem :) ] + tas krovynis ir lieką vietoi o aš jei bučiau su TankMod bučiau ta krovyni nuputes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 minutes(-ių), Var_Good rašė:

Tas krovinys, buvo man kitoj vietoi, jis buvo už tvoreles. Nes Muitines pareigunai numute ta fura ir man rodė priekabą, už tvoreles kur ir fura buvo bet ta priekaba buvo tiesiog skersai susibuginus o šitoi vietoi man nieko nebuvo. [Prašyčiau daugiau įrodymu nes už tokius įrodymus banint kas papuola nežinau, patis žinot kad ta krovyni kartais rodo skirtingai žmonem :) ] + tas krovynis ir lieką vietoi o aš jei bučiau su TankMod bučiau ta krovyni nuputes

Tikrai taip, ir kaip tik nunešei sustoji? xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką? pats suvokį ką komentuoji? tai wtf iš kur man žinot kad per tavo ekrana aš ten kiaurai važiavau? aš padėjau Matt_Gang + sustojau nes žiurėjau ką daro muitine aš visad sekiau matt_Gang, Jeigu tu teisus įmesk įrodymus normalius o ne šuda malk + Neatitinką nes net nesugėbėjai mano /info lenteles numesk :) Ko gero viso gero

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 minutes(-ių), Var_Good rašė:

Ką? pats suvokį ką komentuoji? tai wtf iš kur man žinot kad per tavo ekrana aš ten kiaurai važiavau? aš padėjau Matt_Gang + sustojau nes žiurėjau ką daro muitine aš visad sekiau matt_Gang, Jeigu tu teisus įmesk įrodymus normalius o ne šuda malk + Neatitinką nes net nesugėbėjai mano /info lenteles numesk :) Ko gero viso gero

 

Matos kad specialiai nunesi ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...