Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ernesta_Rorry

Louis_Vertonne

Rekomenduoti pranešimai

prieš 9 valandas(-ų), Ernesta_Rorry rašė:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Louis_Vertonne
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Kitų teisėsaugos sričių negerbimas
  • Įrodymai:
  •  

  • /info lentelė:
  •   Parodyti paslėptą turinį

    839f0a088d8a4a1251949c451562a6a2929.png

     

Ar tikrai aš čia tau visą šitą sakiau? Visų pirmą, trugdei man dirbti, nekartą rašiau, atstok. Visų antrą, kodėl neįkeli kaip man rašei? Ar pristygo tau jėgų padaryti tai?..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 57 minutes(-ių), Louis_Vertonne rašė:

Ar tikrai aš čia tau visą šitą sakiau? Visų pirmą, trugdei man dirbti, nekartą rašiau, atstok. Visų antrą, kodėl neįkeli kaip man rašei? Ar pristygo tau jėgų padaryti tai?..

1. Ant tavo tr.priemonės buvo žmogus su bega ir tu jam padejai begt tat kelis kartus tau panaudojau ./ant komanda, uzdejus jam ./ita pradejai mane izeidinet 2. Numesk irdm kad aš tau rašiau kažka ižeidžiančio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ant mano mašinos buvo žmogus, nes paprašė pavežti, aš negaliu vežioti civilių, todėl jis buvo ant stogo, tu jam uždėjai bėga, sustojau prie tpsf teleporto. Visų antrą, neįrodinėk čia nekaltutės :DDd visi žino kas tu per velnias esi, ir neturiu nusifotkinęs, nes neesu ožiukas, kaip kažkas iš mūsų dviejų esančių čia. snap: kazkokia6

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tam yra ./kviesti taksi tik išlipau iš tr.priemones tu nuvažiavai tat abiems uždejau bega, kai uždejau bega tu pradejai dar toliau vaziuot, sustojus tau pradėjai savo gražu žodineli liet, turėdamas omeny “oziuku” nežadu toleruot tavo tokio elgesio jei aš tau esu “padla” ar kaip tu megsti ižeidinet mane tu laikykis tai sau, bet nereikia prie tpsf teleporto reikštis, be irodymu nk nepasireikši, aš taves jokiais žodžiais neižeidinejau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...