Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Autobusas_Uzkurtass

Karolis_Holar

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Karolis_Holar
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Nakties pakeitimas į dienos. Per daug šviesu sakyčiau. 
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė:  
    Spoileris

    1.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas vaizdo įrašas
  • https://sarg.lt/index.php?/topic/406458-gaudau_trw/
  • Įmetu tema, kurioje taspats žaidėjas naudojo tapačią modifikacija tik pora valandų anksčiau, na bet nekyla net abejonių 19h, o reikia akinių nuo saulės ;ddd

 

1. Valandų  19:08 , o ne 18 kaip teigi. 2. Per max brigtness be šansų tiek užboostint, o jeigu color modas arba enb tai jau tavo problemos, nes įgauni pranašumą prieš kitus ;d čiau braške

unknown.png

3. Koks skirtumas, kokias tu ten komandas naudoji /settime ar bbž /havajai 19 esmė tame, kad įgauni pranašuma ir nesvarbu kokiu formatu tu pakeiti šviesumą ar color modu ar enb, bet tai nėra leistina ačiū už dėmesį mažiau prakaito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Va toki pareiškima šovei, tai gerai pradedam nuo default "Aš žaidžiau aš atsakau"

Tai situacija tokia, žaidime yra 18 valandu ir tikrai neturi buti naktinis laikas ar kažkas pnš.

Kad jau viena užbanino ir del to yra aiškinamasi tai gali net nebandyti su kitu acc o tokiem kaip jums (labai negražus žodis) yra tokie settingai 

Settings >> Display settings >> Brightness ant max

Enb OFF

nu ir ate 

če colormod čj

 

 

PAPILDAU

JEIGU TU GAUNI PINIGŲ UŽ KAIKA TU NESIREIŠK KAD TU GAUNI KOKS TAU PRANAŠUMAS 19 VALANDA LOL NAKTIES REŽIMAS 22:00-09:00 ČIUJUUUU 

 

 

Pridedu video kaip atrodo vaizdas 19:00 Su /settime 19 tai kad nereikia čia pasakų 

 

Gerai prikoals tame kad tu bandai mane nuversti nes tu esi letas ir nepaimi iškv kai aš paimu, visu antra koks tau skirtumas ar tave pi** kaip šviečia pas mane? Koki pranašuma duoda? Jeigu pasidariau settingus kurie duoda brightness kai visi gali tai pasidaryt :)))) ate

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...