Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Anti_Busas

Gud_Sex

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Leja_Yessir
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Gud_Sex
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Free mute, 2x kad laikas padidėtu. (*Pastovus kenkimas direktoriams (kenkia daugiau nei vieną kartą admin komandomis, kenkia keliems direktoriams) - 6 mėn.)
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čiaGinklų prekeivis.
  5. Įrodymai (BŪTINA):
  6. Spoileris

    811P2L1.pngrwu8lzp.png

    Pridedu nuotrauka kur jis rašo kad admin liko 1 Diena. tai reiškiasi jam nesvarbu, nes visvien baigėsi adminas kad nauja pasiims.

  7. Spoileris

    MaN81r8.png

     

  8. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 valandas(-ų), Anti_Busas rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Leja_Yessir
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Gud_Sex
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Free mute, 2x kad laikas padidėtu. (*Pastovus kenkimas direktoriams (kenkia daugiau nei vieną kartą admin komandomis, kenkia keliems direktoriams) - 6 mėn.)
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čiaGinklų prekeivis.
  5. Įrodymai (BŪTINA):
  6.   Slėpti turinį

    811P2L1.pngrwu8lzp.png

    Pridedu nuotrauka kur jis rašo kad admin liko 1 Diena. tai reiškiasi jam nesvarbu, nes visvien baigėsi adminas kad nauja pasiims.

  7.   Parodyti paslėptą turinį

    MaN81r8.png

     

  8. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

Kelk pirma į papeikimus, visų antra aš mutinau Leja, ne tave, visų antra jai užmutinau, tai nereiškia jog užmutinau free, viskam yra priežastis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Gud_Sex rašė:

Kelk pirma į papeikimus, visų antra aš mutinau Leja, ne tave, visų antra jai užmutinau, tai nereiškia jog užmutinau free, viskam yra priežastis. 

Nežinau kur tu matai čia nusižengimą pagal /bausmės  kad mutini 7200x tai labai įdomu būtų jeigu uždėtų tau mirė 720000sec nes YRA PRIEZASTIS

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...