Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Livetea_Takuari

Autobusas_Uzkurtas

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Autobusas_Uzkurtas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Tank mod
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • Spoileris

     

     

  • /info lentelė:  
    Spoileris

    iVJwiT3.png

     

  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:10 - 0:12 min ; 1:04 - 1:06 min; 3:33 - 3:36 min;
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 

 

Tai tada pradėsiu trumpai ir aiškiai, matosi dar nežinai kas yra tank modas. Mano pingas mažiau 100 nesileidžia, o tik kyla. Situacija labai paprasta Burrito_Dievas filmavo Vilius_Names sakė padaužyt jį, aš taip ir dariau, koks tikslas man spaust tank modą kai aš pats jį daužau, o jis yra filmuojamas. Krč esmė tame panaudoju  komanda /gydyti būklė mašinos krenta. Jaučiuosi lyg žiurėčiau 4min kino filma kur ant filmo biudžeto buvo išleista 20e t.y čirškiantis mikrofonas  ir papuga už 10e iš amazono, tai tiek šiam vakarui @Burrito_Dievas žinau, kad ir tu filmavai tai gali paliudyt ;d

 

@Leja_Yessir ir šita filmavo iš kitos perspektyvos

 

1 video va čia @Leja_Yessir video kur filmavo Vilius_Names dėl tank modo, tai pričiom čia aš jūs pasakykit man XDDDDDDDDD

 

2 video - kaip atrodo tank modas

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kadangi esu prikistas ir as tai atsakau. 1 video suorabti kad man tavo busa rodo kitur nei tau rodo todel ir atrodo kad as tank modas. O ka galiu pasakyt apie viddo. Tai cia sobas vos ne kur nesidaro masinai dmg

 

@Matas_Ammo o tai cia bus nuosprendis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...