Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Krusty_Mafija

James_Offensive

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Krusty_Mafija
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @James_Offensive
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):žmogus pastoviai mane šaudė, gavo mute už ką nusipelno ir tiesiog nupjovė. *Pjaustymas su sraigtasparniu - ban 24 valandoms.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:Bedarbis, 3lvl adminas.
  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

     

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?Ne

papildau1:Koks atsitrenkiai matai iš kuris pusės skrendi? video iškirptas nes kitaip neleidžia viso įkelt todėl turėjau nukirpti ir šiaip nenusirecordino tiek kiek galėjo. bet ir patikrinus pamatys, kad tu grynai įsėdai į sraigtą ir pjaut manęs variai, nes gavai mute.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 33 minutes(-ių), Krusty_Mafija rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Krusty_Mafija
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @James_Offensive
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai):žmogus pastoviai mane šaudė, gavo mute už ką nusipelno ir tiesiog nupjovė. *Pjaustymas su sraigtasparniu - ban 24 valandoms.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:Bedarbis, 3lvl adminas.
  5. Įrodymai (BŪTINA):
      Slėpti turinį

     

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?Ne

Kokie čia pas tave įrodymai XDDD tu pilnus ikelk išviso ar čia mazinies dabar iškirpes trumpą, kad mane nuversti gaudamas ban, aiškiai pilnam tavo visose jei išvis tokį. Turėjai įkelti įrodymus išvis nuo mano pakilimo ir turėtus Matytis kad aš atsitrenkiau ,,netyčia" i sieną nes buvau apšaudomas ir netyčia tave nupjovau nes buvai arčiausiai tad todėl taip ir nutiko, o mute free dejai kad kitus šaudziau, ir labai nervuotas buvai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...