Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Srd_Tevas

Gražinti Grove Street ir The Ballas gaujas

Grazinti?  

174 balsai(-ų)

  1. 1. Grazinti?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Domas_Auto rašė:

Senbuvei net nesiruošia imt tokiu gaujų direktoriaus nes pamoinos tik iš jūsų pusės gali imt nes čia merliaus idėja.  

nu tai kam tada atkeist? is musu puses nieks irgi neims, o visokie naujokai drk pasiimtu ir kas savaite keistusi, nevarke tam bumeriui pist** tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Elvinas_Black rašė:

nu tai kam tada atkeist? kad visokie naujokai drk pasiimtu ir kas savaite kad keistusi? 

Kad tu pats naujokas taksiste, pasiemei direktorių viena kartą jau skaitai save tikru gaujiniu? Kai kariavai prieš sniegus visokius :DD Skaitaisi dar tu naujokas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Elvinas_Black rašė:

nu tai kam tada atkeist? kad visokie naujokai drk pasiimtu ir kas savaite kad keistusi? 

Aš kalbu apie lsv ir vla, o ne apie the ballas ir grove street. Gerai tu sakai kad lsv ir vla drk ima naujokai ir kas savaite keičiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Deividas_Pay rašė:

Kad tu pats naujokas taksiste, pasiemei direktorių viena kartą jau skaitai save tikru gaujiniu? Kai kariavai prieš sniegus visokius :DD Skaitaisi dar tu naujokas.

tai ko neimet vietoj epsono ir "nenuputet" kaip buvau prigasdintas?

 

prieš 1 minutę, Domas_Auto rašė:

Aš kalbu apie lsv ir vla, o ne apie the ballas ir grove street. Gerai tu sakai kad lsv ir vla drk ima naujokai ir kas savaite keičiasi.

principo nepakeis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Elvinas_Black rašė:

tai ko neimet vietoj epsono ir "nenuputet" kaip buvau prigasdintas?

 

principo nepakeis

Nes niekam neįdomu buvo tuose gaujuose tuo metu, patys matėt, kad nelabai kas padeda jiem, ir ne epsonas, o nolifer mini, nes epsonas tikras nelošia. Ir kai sakai buvau prigasdintas neimė, nes niekas nelošė, kaip ir mafijose rezultatas buvo pora žmonių begioja. O tuo labiau ne prieš taksistus direktorius imt ir įrodinėt kažka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 minutes(-ių), Deividas_Pay rašė:

Nes niekam neįdomu buvo tuose gaujuose tuo metu, patys matėt, kad nelabai kas padeda jiem, ir ne epsonas, o nolifer mini, nes epsonas tikras nelošia. Ir kai sakai buvau prigasdintas neimė, nes niekas nelošė, kaip ir mafijose rezultatas buvo pora žmonių begioja. O tuo labiau ne prieš taksistus direktorius imt ir įrodinėt kažka.

nu jo, geriau vip chate pasiplesyt kaip nupus mane visokie estrelos ir kiti grybai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 23 minutes(-ių), Bryan_Wade rašė:

Tai dabar reporteri dar ant paraso pasirasyk kad netikra epsona nupusei medalį padovanosiu

tu grybas vps net nekomentuok, ka tu nupūtes tai tik pūka iš kiemo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...