Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rajono_Velnias

Gytis_Markewic

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rajono_Velnias
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Gytis_Markewic
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Nelegali veikla acc pardavinėjimas
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: 3lvl admin, ir Armijos darbuotojas
  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

    41a340a508dab92d986fa8db3440821a547.jpgf647274186e3ccd15e20308bf4cc05cf314.jpg

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
  7. Pildau: Galit sutikrint ipa kitas, nes žaidžia kitas asmuo ir patikrinkit logus taip pat pakeisti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 minutes(-ių), Rajono_Velnias rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rajono_Velnias
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Gytis_Markewic
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Nelegali veikla acc pardavinėjimas
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: 3lvl admin, ir Armijos darbuotojas
  5. Įrodymai (BŪTINA):
      Slėpti turinį

    41a340a508dab92d986fa8db3440821a547.jpgf647274186e3ccd15e20308bf4cc05cf314.jpg

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
  7. Pildau: Galit sutikrint ipa kitas, nes žaidžia kitas asmuo ir patikrinkit logus taip pat pakeisti.

Paskyra nauduojosi virš metų, taipogi ją man tiesiog padovanojo tai nežinau ka tu nori įrodyti, taipogi pats užsiemi nelegalia veikla tai matosi tavo pačio nuotraukose o dabar įrodymai kaip aš šitą paskyrą gavau sndz04s.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Gytis_Markewic rašė:

Paskyra nauduojosi virš metų, taipogi ją man tiesiog padovanojo tai nežinau ka tu nori įrodyti, taipogi pats užsiemi nelegalia veikla tai matosi tavo pačio nuotraukose o dabar įrodymai kaip aš šitą paskyrą gavau sndz04s.png

Nuotraukas, gavau iš asmens, nes žinau kas seniau žaidė, todėl seniau ar dabar paskyra yra vis tiek parduota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Rajono_Velnias rašė:

Nuotraukas, gavau iš asmens, nes žinau kas seniau žaidė, todėl seniau ar dabar paskyra yra vis tiek parduota.

Gerai, man nesvarbu iš tiesų ar ji yra parduotą, man svarbu kad aš už ją nemokėjau nei cento, ir ta paskyra naudojaus beveik metus laiko, tai gali patikrinti bet koks dpkt narys.

bei patvirtinti Buve direktoriai Lukas_Emp Edvinas_Barise kadangi pas juos dirbau kai buvo dar vasarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Gytis_Markewic rašė:

Gerai, man nesvarbu iš tiesų ar ji yra parduotą, man svarbu kad aš už ją nemokėjau nei cento, ir ta paskyra naudojaus beveik metus laiko, tai gali patikrinti bet koks dpkt narys.

bei patvirtinti Buve direktoriai Lukas_Emp Edvinas_Barise kadangi pas juos dirbau kai buvo dar vasarą.

Koks man skirtumas kas dabar už ją žaidžią ir kada ji buvo pardavinėjama, o kad paskyra buvo pardavinėjama pateikiau įrodymus. Paprašiau žmogaus kuris turi ss, kad buvo parduota paskyrą, jis man atsiuntė, o aš parašiau papeikimą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Rajono_Velnias rašė:

Koks man skirtumas kas dabar už ją žaidžią ir kada ji buvo pardavinėjama, o kad paskyra buvo pardavinėjama pateikiau įrodymus.

taipogi yra taisykle 

  1. Peikti galima praėjus ne daugiau kaip 24h po prasižengimo. Nuotraukose turi aiškiai matytis laikas. 
  2. o pas mane pateiktoje nuotraukoje matoma kad tai vyko 2020-06 metais nesuprantu ko tu dar nori, nepyk kad pasodinau tave per trv :(( tačiau manau vel susitiksime.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 minutes(-ių), Gytis_Markewic rašė:

taipogi yra taisykle 

  1. Peikti galima praėjus ne daugiau kaip 24h po prasižengimo. Nuotraukose turi aiškiai matytis laikas. 
  2. o pas mane pateiktoje nuotraukoje matoma kad tai vyko 2020-06 metais nesuprantu ko tu dar nori, nepyk kad pasodinau tave per trv :(( tačiau manau vel susitiksime.

Aš tau sakau tiesiai šviesiai, man atsiuntė ss kaip buvo parduota paskyrą, o aš įkėliau skundą, ar šiandien ar vakar paskyra buvo parduota, man neįdomu. Be to būtų paskyra parduota senai niekas čia tau skundu nerašytu be reikalo, kam man kelt įrodymus apie kuriuos čia kažką bandai pasakyt prieš metus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Rajono_Velnias rašė:

Aš tau sakau tiesiai šviesiai, man atsiuntė ss kaip buvo parduota paskyrą, o aš įkėliau skundą, ar šiandien ar vakar paskyra buvo parduota, man neįdomu. Be to būtų paskyra parduota senai niekas čia tau skundu nerašytu be reikalo, kam man kelt įrodymus apie kuriuos čia kažką bandai pasakyt prieš metus?

Saugumą kuri numetei keistas prieš 9men daryk išvadas

"Be to būtų paskyra parduota senai niekas čia tau skundu nerašytu be reikalo,"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Gytis_Markewic rašė:

Saugumą kuri numetei keistas prieš 9men daryk išvadas

"Be to būtų paskyra parduota senai niekas čia tau skundu nerašytu be reikalo,"

Aj neturiu laiko aš tau čia kažką aiškint, nes nuo sargo tau Lėja galva susisuko, žaidi su nusipirkta acc tai ir sėdėk tyliai, ar man dar sukelt visus ss kas atsiuntė man tas fotkes ir kada. Patarčiau greičiau ant kitos paskyros susirast foruma, nes kaip ir sakiai labai kenti tuo free mutes nuo kitus žaidėju, ar ne taip Lėja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 minutes(-ių), Rajono_Velnias rašė:

Aj neturiu laiko aš tau čia kažką aiškint, nes nuo sargo tau Lėja galva susisuko, žaidi su nusipirkta acc tai ir sėdėk tyliai, ar man dar sukelt visus ss kas atsiuntė man tas fotkes ir kada. Patarčiau greičiau ant kitos paskyros susirast foruma, nes kaip ir sakiai labai kenti tuo free mutes nuo kitus žaidėju, ar ne taip Lėja?

krč aš tau pateiksiu va tokia gražia nuotrauką ir viskas.5NDhBii.png pagal šitą nuotrauka galime matyti nuo 2020-06-10 iki dabar ipas yra toks pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...